Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyanba ütik az orruk amihez...

Olyanba ütik az orruk amihez semmi közük és még ők sértődnek meg?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy a környezetemben elég sokszor b*szogatnak azzal, hogy miért nincs barátnőm, mikor lesz már barátnőm, csajozok-e stb. Elismerem valóban nagyon nem ízléses módon, de visszakérdeztem, hogy mi a f**** közöd hozzá és erre még ő sértődött meg. Ez másokkal is így van? (Tudom, hogy igen csak megnyugtató tudni, hogy nem csak én vagyok csupa hülyével körülvéve :D)

2016. júl. 8. 19:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nem vagy egyedül ezzel
2016. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D
2016. júl. 8. 19:32
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Szóval bunkó módon válaszoltál, amikor valaki érdeklődött irántad. Nem a rokonod a hülye, hanem te. Nincs barátnőd, ez nagyon zavar téged és rajta vezetted le a frusztrációdat.

És miért nincs barátnőd?

2016. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem teljesen az érdeklődés helye amikor pont kajálnék és elkezdenek b*szogatni vele, hogy biztos b*zi vagyok meg egyáltalán mi köze hozzá? Ennyi erővel én is rákérdezhetnék, hogy na hogy mennek az ágyban a dolgok?
2016. júl. 8. 19:36
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha ilyen bunkó vagy,akkor nem csoda,hogy nincs barátnőd...
2016. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De kezdjük ott, hogy egyáltalán mikor akartam én? :D Igazából rajtam kívűl mindenki azt akarja, hogy nekem legyen. Nekem pont, hogy jó hogy egyedül vagyok :D Ha nem így lenne, akkor lenne. És egyébként megnézném ti hogyan reagálnátok azok után, hogy hónapokon keresztül ezt hallgatjátok és akkor kezdi mindenki a balhét, amikor pont ennél és az étvágyad is elmegy :)
2016. júl. 8. 19:39
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarnál barátnőt, akkor nem zaklatna fel így ez a dolog.
2016. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ugyan már :) Ugyan ezen a szinten az is zavar, hogy nincs hajóm? :DDD Mit kezdenék én egy hajóval? Ha annyira kéne elkérném haverom új kocsiját, meglobogtatnám valamelyik pénzéhes riherongy előtt a verda kulcsát meglobogtatnám és mint egy zombi jönne :D
2016. júl. 8. 19:44
 9/21 A kérdező kommentje:
Nincs azzal baj, ha valaki érdeklődik, de azzal már igen, ha piszkálás szerűen megy az egész hónapok óta :)
2016. júl. 8. 19:46
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Tehát még sosem volt barátnőd, ha azt hiszed, hogy ez így működik. De ne aggódj, te sem fogsz egyedül maradni :)
2016. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!