Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elbírjátok viselni az...

Ti elbírjátok viselni az öregasszonyokat?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nyugdíj előtt álló vénlányok vesznek körül. Nem bírom az állandó számon kérdést, hogy miért festem a hajam, miért fogytam, miért híztam, kit hívtam fel és miért mondtam ezt meg azt, hol voltam a szabadságnapomon, mikor fogok szülni, miért élek együtt a barátommal, ha még nem vagyunk házasok.. Mit csináljak? Ezt nem bírom már. Mindig én vagyok ugráltatva mindenért, új vagyok itt nem értek még mindenhez, de minden rám van bízva, mert úgyis fiatal vagyok és nem lehet semmi bajom.. 20/L

2019. ápr. 9. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Menj a Mekibe, az kb. a te korosztályod. Bár ott is kell ugrálni.
2019. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Kipanaszkodtad magad?
2019. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is van 2-3 nyugdíj előtt álló, illetve egyikük már el is ment. Kedvelem őket. Igaz, ők teljesen normálisak, és még sose kaptam egyiküktől se beszólást, csak kedvességet.
2019. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem mennék a mekibe, jelenleg jól keresek, a szakmámba vagyok

Nem azt mondom, hogy az összes ilyen. Mit mondjak, hogy békén hagyjanak?

2019. ápr. 9. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
#18.45 "Magánügy."
2019. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Sok mindent nem tudsz tenni, max, munkahelyet váltani.


A leírásod alapján tipikus beszűkült, életükkel elégedetlen prolik a munkatársaid, úgyse fognák fel, ha elmagyaráznád nekik, hogy nem a cselédjük vagy és semmi közük a magánéletedhez.


am én rövid ideig rakodó voltam, na az volt kb. olyan volt, mint a te munkahelyed: a fiatalabb sofőrök normálisak voltak, a 60 körüliek egyszerűek, mint a szög. köpködtek, káromkodtak, és nagyjából annyira voltak képben a világ dolgaival, mint egy 10 éves.


képezd magad, válts munkahelyet. Ebben az országban a 60 körüliek nagy része iszonyúan primitív, olyanok, mint egy bunkó kisgyerek.

2019. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is teljesen normálisak a nyugdíj előtt állók, szívesen vagyok a társaságukban. Szóval, igen, el bírom viselni az "öregasszonyokat".

Lehet, hogy csak érdeklődnek a kérdésekkel, nem szeretnének kihagyni a beszélgetésekből, s mivel nem beszélsz magadról, kérdeznek. Ha neked ez kellemetlen, mondd meg. Mellesleg, most olvasom, hogy új vagy. Meg szeretnének ismerni. A kellemetlen kérdéseket utasítsd vissza, kulturáltan, mi ezen olyan nehéz?

A feladatokat meg nem az öregasszonyoktól kapod gondolom, hanem a főnöködtől. Ha mégis a veled egyenlő beosztásúak osztanak rád munkát, mondhatod, hogy megcsinálod, ha a főnököd bíz meg vele, addig nem.

2019. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza, kérj tanácsot pl receptet vagy valami.

Mondd meg, hogy bizonyos dolgokról nem szeretnél beszélgetni.

Nem nagy cucc. Főleg beszélni akarnak. Felteszel két kérdést, aztán karácsonyig magyaráz.

2019. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nyugdíjasokkal dolgozom, gyűlölöm az egészet, tipikus csinálja meg a fiatal! Rühellem
2019. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Útálom őket
2019. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!