Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket volt, hogy összeboroná...

Titeket volt, hogy összeboronáltak valakivel, mert valaki elnézett vagy félreértett valamit?

Figyelt kérdés
Csak a keresztnevük egyezik meg. Odáig fajult a dolog, hogy dobta a csaja... Pedig soha nem is beszéltünk, nem is láttam, azt sem tudom ki, csak megegyezik a keresztneve a barátoméval.
2019. ápr. 9. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azt hallottam vissza egy ismerősömtől, hogy valaki mesélte neki, hogy én előző este egy xy nevű férfivel voltam együtt egy xy nevű kocsma szerű helyen. A legröhejesebb az volt az egészben, hogy akivel állítólag láttak azt sem tudom ki, még a nevét se hallottam, nem láttam még soha. Azt a személyt sem tudom ki, aki ezt mondta az ismerősömnek. Fogalmam sem volt, hogy egyáltalán ilyen vadidegen emberek "honnan tudják" én ki. vagyok. Ráadásul azon a hétvégén nem is voltam otthon, mert egy másik városban tartózkodtam épp.

Ez egy régi eset, akkor épp nem is volt párkapcsolatom, szóval nem okozott szerencsére gondot.

2019. ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én se láttam ezt a férfit, soha.

A nevét se hallottam, nem értem, fura.

De senkinek nwm mondhattam el az igazamat.

Ő meg azt hiszi, én terjesztettem ami nonszensz.

2019. ápr. 10. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!