Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm valamit nagyon...

A barátnőm valamit nagyon félreértett és most összevesztünk?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőn aki szinte a legjobb, és minden nap beszélünk. Én ráirtam a pasijára, mert az egyik barátnőm ezt azt üzent neki, én lefotóztam a beszélgetèsünket, majd elküldtem neki. Ilyen szívecskés háttér volt beállítva a beszélgetésünk hátterének, mett bekapcsoltam, hogy mindenkinél az legyen háttér. Most nem reagál semmire, hívtam vagy 100× de akkor is azt hiszi el akarom venni tőle. Ilyenkor mi a teendő?

2016. júl. 20. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

azt megirtad neki, hogy mindenkinél ez a háttered?


hány évesek vagytok?

2016. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megírtam, és 14 :D most avval fogsz jönni, hogy fiatal életkor meg ilyenek....
2016. júl. 20. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a fiatal korral van gond, csak azzal, hogy tucatok vagytok, hangyaf*** méretű problémával, amiből világvégét csináltok.


Elmondod neki a hátteres sztorit, aztán szard le, ha nem reagál semmit.

2016. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 davit barbara válasza:
Ird meg neki hogy mindenkinel ez a hattered es ha nem is ir vissza megnezi. Es elgondolkodik rajta.De szerintem elobb utobb megbekel.
2016. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!