Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Szerintetek nagyon gáz, hogy amikor hasplasztikám volt, hasizom korrekcióval és sérvel, akkor anyukám segített megfürödni, éás feladta rám a pelust estére? Mert nem igen tudtam járni megszédülés nélkül.30f

Figyelt kérdés
20 évesen volt mert 70 kilót fogytam, megkellett csinálni és csak 4 napot voltam a kórházban és eléggé szédültem még 1 hétig mikor felálltam mászkálni. egyik barátom szerint ez irtó gáz, hogy anyukám látta a nemiszervemet...
2019. ápr. 9. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Teljesen normális, hogy ápolt, amikor szükséged volt rá.

N

2019. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most dögöljek meg, de erősen kamu szagú a kérdés.


Kezdjük ott, hogy miért pont 10 évvel az "eset" után tört elő belőled ez a kérdés? Másrészt miért meséled az ilyesmit bárkinek?


Na meg nem tudom elképzelni, hogy bárki pont azon akadna fenn, hogy anyád látta a nemi szervedet.


Na meg pelus estére? Hihetőbbet is kitalálhatnál...

2019. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Kezdjük ott, hogy miért pont 10 évvel az "eset" után tört elő belőled ez a kérdés? Másrészt miért meséled az ilyesmit bárkinek?"


A jelenlegi legjobb barátommal besztélgettünk a műtétemről, és ennyi. Ő elmondta a véleményét, ami szerintem nem igaz, ezért kérdeztem most meg.


Na meg pelus estére? Hihetőbbet is kitalálhatnál...


Szerinted, ha nem tudok rendesen mozogni, az ágyam fent van, a WC-meg lent, akkor mi a fenét lehet csinálni ha kell?

2019. ápr. 9. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád pelenkázott amikor kicsi voltál. Akkor is látott mindent. Ugyanúgy a gyereke vagy, csak nagyobb
2019. ápr. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ha egy vadidegen nővér látja az jobb? Ebben nincs semmi szexuális. Bárki kerülhet felnőtt fejjel ilyen kiszolgáltatott helyzetbe. Fura, hogy a barátod így vélekedik, nekem kicsit sekélyesnek tűnik.
2019. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még lehet fordítva is. Egy ismerősöm az anyját pelenkázza.
ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!