Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez az egyetemista...

Normális ez az egyetemista öcsémmel?

Figyelt kérdés

Öcsém nem gyerek már,egyetemista és csinál olyan dolgokat mint egy gyerek.

Van egy tornaterem a kollégiumok mellett, szertárral irodával és a szertáros az irodában internetezik,rajta ugye a szemüveg egy 55 körüli pasi amúgy és a tesóm az ablakon kivűl megáll és néz befelé,nézi,leskelődik,hogy űl a gép előtt. Mi néznivaló van ezen,mondtam neki, ne leskelődj,mert egyszer észreveszi és elzavar. De már többször leskelődött ott. Ilyeneket csinál, rosszat nem tesz vele de gyerekes. Meg néha az utcán egy egy lány után füttyent. Szégyellek lassan vele menni, mert leéget más előtt. Már mondtam neki, ne legyen ilyen de lehetba vérében van a szívódás másokkal.


Mégis hatékonyan,hogy lehetne beszélni vele, hogy ne csinálja, fejezze be a leskelődést is?

Vagy esetleg normális,hogy ezt csinálja, mert fiatal még,el kell nézni neki?



2019. ápr. 10. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer majd jól pofára esik, és ha eléggé fájdalmas lesz a lecke akkor változik.


Nem feltétlenül a tornatermes irodista csávóval lesz összetűzése.

Én inkább olyasmira gondolok hogy idővel lehet hogy szép, értelmes lányok a közelébe se mennek majd, mert gyerekes, érettebb srácok meg már nem fogják elhivni magukkal sehova.


Akkor majd koppan, és benöveszti a feje lágyát.


Vagy nem, és tényleg gyárilag hibás.

2019. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!