Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pasi miért büszke arra...

Egy pasi miért büszke arra hogy egy puhapocs?

Figyelt kérdés

Társaságban beszélgetés közben jött fel a téma, hogy balhés helyzetben vagy ha megtámadják ki mit csinálna.


Az egyik pasi majdnem "büszkélkedve" közölte hogy neki ilyen helyzetben a győzelemre az esélye közel nulla, mert ő soha nem verekedett még, meg a támadó eleve előnyben van a meglepetés miatt meg hogy nyilván nem először verekszik, szóval szerinte nem küzdősportot kell tanulni hanem gyors futást.


Hát sajnálom az ilyennek a barátnőjét, ha egyáltalán van, lesz neki.



2019. ápr. 14. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Majd a barátnője megvédi, vannak jó harcias csajok akiknek ez nem okoz gondot:)
2019. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki olyan nagy hangu kiskakas, mint te. Van, aki ugy gondolja, hogy nem sullyed le az ilyen allati verekedes szintjere.

Szerintem ez intelligencia kerdese, a pocs te vagy, kedves kerdezo.

De persze te mondjuk azt sem erted, hogy ne vitatkozzunk az ostobakkal, mert a hulyesegben nekik nagyobb gyakorlatuk van es lehuznak az o szintjukre.

2019. ápr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Azért mondta,mert normális embere közt szocializálódott.Nem mindenki a putriból jön.
2019. ápr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van. Alapból szánalmas ha már verekedésre kerül a sor. Ha pedig elkezdődik, elég könnyű nagy kárt okozni, pl. törött áll, hiányzó fogak, agyrázkódás, kinek hiányoznak ezek? Azt hittem már túl vagyunk azon a szinten, hogy csak az a férfi aki 120 kiló izom és a férfiaknak egymást kell méregetniük folyton hogy ki az izmosabb. Egyébként a verekedés nem áll tőlem messze a sport oldaláról, sokáig csináltam, de a "balhé" az más.
2019. ápr. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem büszke rá. Te vagy büszke arra h te gyurmatyi vagy.
2019. ápr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen legalább őszinte.


Csak mellékesen megjegyzem férfiként, hogy a "kemény p...öcsű" legények is csak addig kemények amíg nincs igazi helyzet. Másrészt nem állatok vagyunk, normális emberek nem verekedéssel intézik a dolgokat. Sőt, szerintem egy átlag országban mint a miénk a férfiak 90%-a soha nem "verekedett" érthető módon.

2019. ápr. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális válasz.


Meg ... igazán ez a legnormálisabb hozzáállás hiszen egy normális ember nem gondol a fizikai konfrontációra és nem attól lesz valaki alfahím, hogy mindenkit össze tud verni vagy éppen ott marad megveretni magát, mert az a "férfias".


A realitás, hogy a legokosabb dolog csinálása a "férfias" nem a legfafejűbb.


Én most 95kg 178 cm vagyok, kondis plusz alap szinten boxolok. Valószínűleg megtudnám védeni magamat ha 1 ember megüt, de én is elfutnék, mert senkinek sem kell a konfrontáció plusz bárkinél lehet bármi. Pl.: egy nagyobb kés, aminél már főleg nem éri meg hősködni, csak hogy megmutassam ki vagyok.


Kérdező, itt te vagy a furcsa alak. Elhiszem hogy férfias vagy, de ha ezt jelenti a férfiasság én nem akarok az lenni :D. Csak akkor válasz a verekedés ha nincs más lehetőség...

2019. ápr. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Az önvédelem legjobb eszköze, ha elkerülöd a harcot.

Én nem akarok megsérülni, és másnak sem akarok maradandó sérülést okozni.

Harcba beleállni csak akkor szabad, ha beszorítanak, vagy nincs más kiút. De az szerencsére nagyon ritka eset.

2019. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tegyük hozzá, hogy valószínűleg a kérdező is csak a virtuális világban ekkora nagy arc. Mert ha annyira "kemény" lenne akkor nem mások barátnőjét sajnálná hajnal egykor, hanem a sajátjával foglalkozna...ha lenne...
2019. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Be is mutatkoztál a kérdéseddel. "Én lenni nagy férfi akarni nagy balhé huuu huuu erős lenni" szánalmas vagy. Ne mások erejét méregessed hanem a saját magadét. Tudod ha nekem mondjuk beszólnak/belémkötnek az utcán leszarom nem veszek róla tudomást mert nem vagyok egy buta vadbarom. A verekedésre kerül a sor hagyom had üssön, utána elmegyek látleletet venni, feljelentem és vagy elzárják vagy pénzbírság. Hidd el sokkal nagyobbat ártok neki ezzel mintha szarrá verném :D de tényleg, ezek a balhés nagy férfiak (akik valójában kisfiúk) még óvodás szinten vannak agyilag.
2019. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!