Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért, miért fordult el a lány?

Ezért, miért fordult el a lány?

Figyelt kérdés

Villamoson velem szemben ült egy tőlem fiatalabb lány ,ahogy rágógumiztam kis lufigömböt fújtam a rágóból és ezt meglátta a lány és elfordult, az ablak felé nézett végig míg le nem szállt.


Mivel én férfi vagyok, lehet azt hitte, hogy azért fújtam gömböt, mert vele incselkedni akarok vagy ilyesmit gondolt? Vagy miért fordult el?


Nem volt eszemben semmi incselkedés csak szimplán utaztam, sokat rágózom és szoktam lufit fújni, ugyanis nem tilos temészetes dolog van akinek gusztustalan pedig nincs benne semmi. Jó állásinterjún nem illene még rágózni sem az oké.

De ezért elfordulni, inkább figyelembe se vette volna. Jó pici ügy nem foglalkozom vele, csak feltettem kérdésként, hogy miért fordulhatott el.



2019. ápr. 14. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Jól sejted,talán azt hitte.

De én is odzkodom az olyan emberektől,akik nem tudnak viselkedni...zavaro a kozelseguk.

Nagyon buta dolog lufit fujni egy felnott embernek (esetleg otthon egymagad).

Esetleg még íjesztő is,hogy egy ember ilyen buta...

Hidd el tökkelütöttnek,butának néznek emiatt.

Felnott ember vagy ebresztő!!!!!!

2019. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozol vele, épp ezért írtad ki ezt a kérdést. XD

Mi van, ha csak a tájat nézte? Jó öntelt lehetsz, ha ennyiből is azt veszed le, hogy miattad történt.

Amúgy én is elfordultam volna, nincs kedvem mások csámcsogását és rágóját nézni.

2019. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a rágógumi-lufi nyállal van borítva, és ha kipukkad, akkor beteríti a környezetet nyálcseppekkel. Nyilván az illető nem szeretett volna kéretlen zuhanyban részesülni.
2019. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert lufit fújni igenis bunkó, tirpák dolog és én is elfordultam volna undorodva. Hogy anyukád nem tanította meg a kultúra alapjait, nem jelenti azt, hogy a fejedben élő képzetek a valóságnak megfelelnek. Ez ennyire egyszerű.
2019. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
n+egyedik valaki rám nézett fél mp-re kérdés
2019. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!