Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is kínosan érezte volna...

Más is kínosan érezte volna magát?

Figyelt kérdés

Egyetemi gyakorlaton voltam, meg vagyok fázva, csak, hát persze, előfordul, hogy akaratlanul is szipogni kezdek, és minden igyekezetem ellenére hangosan fújom ki az orromat. Erre mindenki olyan furán, megvetően néz rám...

Meg is kérdezték, hogy kolléganő csak nem meg van fázva?!



2019. ápr. 15. 12:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
En pont a minap tertem be egy bevasarlokozpontba muszaj volt es sajnos eleg hurutosan kohogom mivel nem fulladhattam meg igy ram jott kisebb kohogo roham de vegig a zsepi a szam elott volt. Rám néztek szornyulkodo fejjel s szo szerint menekultek onnan. Kicsit megalazo volt mert ugy szegezodtek ram a tekintetek mint aki tbc-es vagy lepras. Mas..par eve ugyanugy kisebb huruttal indultam az orvoshoz es ugyancsak kohogtem kisse hurutosan a busz dugig volt alltam de a mellettem ulesen ult egy kozepkoru illedelmes holgy aki razta a fejet es beszolt ne haragudjon de hogy lehet igy utcara kijonni? Mert pl vhogy el kell jutni az orvoshoz! Egyeb kerdes idiota😂😂
2019. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 egyetemi terem volt a kérdésben, oda nem azért ül be az ember, mert ott vár az orvosra...
2019. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!