Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar ha egy...

Csak engem zavar ha egy lány/nő csúnyán beszél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok konzervatív, de az olyan mocskos szöveg, amit a legtöbb nő/lány használ, az csak keveseknek áll jól közülük. Sokszor férfiaknál is idegesít a jelenség. Amikor már minden második szó trágár. Velem van a baj?

2019. ápr. 15. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan a joga káromkodni nemtől függetlenül, és én bárkinek el is nézem. Nekem is ki szokott csúszni időnként egy csúnya szó.

De függetlenül attól, hogy férfi vagy nő az illető, az már nagyon kiábrándító valakinél, ha minden mondatában szerepel egy káromkodás és szinte már kötőszóként használja őket.

2019. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy van az a helyzet, amikor belefér, akár nő, akár férfi. Persze a káromkodásnak is van sok változata. Mondjuk a szofisztikáltabb formák elmennek nagyon ritkán. Viszont, aki állandóan ezt csinálja vagy minden második szava káromkodás, az szörnyen alpári is kiábrándító. Mindegy, hogy nő vagy férfi csinálja. Sokat elárul egy emberről a stílusa.
2019. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!