Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki zsíroskenyere...

Szerintetek ciki zsíroskenyeret vinni suliba tízórai kajára?

Figyelt kérdés

Szakgimi

kort és nemet is írjatok lécci



2019. ápr. 15. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem eszel semmit és elájulsz, az a ciki. :/
2019. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pf!!! A zsír drága, ha meg otthoni kajából származik, bazi finom. Hagymával és/vagy paprikával isteni eledel. Dehogy ciki! Én innen messziről csorgatom a nyálam!
2019. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el légyszíves, mi a franc köze van a kérdésednek a nemünkhöz és a korunkhoz? :D
2019. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

A gyerekeknek soha semmi nem tetszik, mindenbe belekötnek! Én azt mondom, hogy nyugodtan egyél zsíros kenyeret, ha azt kívánsz, vagy azt teheted meg. Soha ne szégyelld felvállalni magad! Ha kicikiznek, ne is törődj velük!

24/N

2019. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Én nem piszkálnálak emiatt, de tény, hogy nem szokványos, lehet hogy lesznek akadékoskodók.


19/L

2019. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A legfinomabb kaja a világon! 43/F
2019. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ciki lett volna, de én soha nem szerettem vinni kaját otthonról, max a pékségből túrósbatyut, vagy kakaóscsigát, ez utóbbi nem jó közösségbe, mert csupa csoki leszel. Emlékszem az egyik fiú diák rosszul lett, kérdezte tőle mit evett, és nem a zsíroskenyér volt vicces, hanem ahogy hangsúlyozta zsíííííírrrróóóós, igen, így hosszú Ó-val, öcsémnek meséktem az esetet, és így volt téma, akin ércelődhettünk. Egyébként anno 89 körül az egyik unokazesóm arról volt híres, hogy egy ültő helyében megevett egy zsíros deszkát, gondolom ez neked semmi, mert nem tudod, milyen volt annakidején a kenyér, és a zsír, levágtál egy szeletet, és annak súlya volt, masszív. A zsír is zsír volt, ma már pl, ha veszel bármilyen zsírt pl kacsazsírt 12% kacsazsír, és ez nekik a kacszsír. Vérlázító dolgok jöttek létre a multik jóvoltából. Szóval ne aggódj a mai zsíroskenyér csak erős jóindulattal nevezhető annak.
2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Kor és nem.
2019. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Én májaskenyeret ettem céklával, akkorát, mint a fejem. Meg csomagolásból sajtkrémet. Meg lekváros kenyeret májassal...

Senkit nem érdekelt. Szóval ha valakinek ciki, akkor így járt, neked ne legyen, ha azt szeretnél enni.

25 N

2019. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
azért enném, mert megkívántam, nem szorulok rá, csak félek, h a csajok lenéznének emiatt.
2019. ápr. 15. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!