Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki zsíroskenyere...

Szerintetek ciki zsíroskenyeret vinni suliba tízórai kajára?

Figyelt kérdés

Szakgimi

kort és nemet is írjatok lécci



2019. ápr. 15. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer tejfölös kenyeret vittem, imádom. :DDD 24L
2019. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Vidd úgy mint egy szendót. 2 szeletet összeborítasz, közé kenheted a zsírt esetleg bele paprika, ubi, megsózod, és nem is látni mit eszel.

Gondolom senki nem nyittatja szét veled, hogy mutasd mi van a 2 kenyér között.

2019. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nincs hozzá köze miért eszed azt amit eszel.
2019. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"azért enném, mert megkívántam, nem szorulok rá, csak félek, h a csajok lenéznének emiatt"

Jó lesz csajszűrőnek: akik emiatt lenéznek, azokra ne is vesztegesd az idődet.

2019. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
aki nő lenézne emiatt attol eleve jobb szabadulni
2019. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Nem ciki, mi többen szalonnát katonáztunk szünetben. Nem vicc. Szerintem menő otthonról ilyeneket vinni.
2021. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Dehogyis ciki, vidd csak! Aki meg lenéz emiatt az egy büdös r1banc! Nem feltétlenül kell drágáért kaját venni minden nap. Nincs is mindenkinek rá pénze. Egyébként meg azt eszel amit akarsz... ha meg egy "barátod" ezért beszól akkor ez nem barát. Egyébként meg borzalmas ahogy a világ halad, lenézik az embert a vagyonáért, bőrszínéért, nemi hovatartozásáért... na mindegy ennyire nem térek ki azért. Senkinek nincs köze hozzá és nem szólhat bele, hogy mit viszel kajának. Azt eszel, amit akarsz. Szóval vidd csak azt a zsíros kenyeret és ne tegyél fel ilyen hülye kérdéseket (már bocsi)! Jó étvágyat hozzá! Hosszúra sikerült, de remélem meg tudod érteni. Ja és köszi, ha elolvastad! ../F
2021. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

"Hosszúra sikerült, de remélem meg tudod érteni."

Azért annyira se nem sikerült hosszúra, se nem sötétek a szakgimisek, hogy egyáltalán felmerüljön, hogy esetleg nem tudja megérteni...

2021. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
18, nem úgy értettem... mostanában már mindenki mindenbe beleköt. 'Nektek' ez miért jó?!
2021. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!