Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tippeket tudnátok...

Milyen tippeket tudnátok adni, milyen egészséges ételeket lehetne tízóraira, néha ebédre is vinni suliba (amikor 8-9 órám van)?

Figyelt kérdés

Az sem baj, ha kicsit főzőcskézni kell, akkor azt előző este megcsinálnám. Szeretnék egészségesen táplálkozni, egy kicsit le is adni, és reggelente mindig ott állok a konyhában és töröm a fejem, h mit is vihetnék. Mert ha nem viszek vmi jót, tuti elcsábulok a büfénél és megveszek valami péksütit vagy fehér lisztes dolgot, amiket pedig igyekszem kerülni..

Szóval miket ajánlanátok? Egészségesen táplálkozók, esetleg fogyózók, ti mit visztek magatokkal amikor mondjuk reggel 8-tól délután 3-4-ig arra vagytok utalva, amit magatokkal vittetek (mármint kaja téren)? Recepteket és mindenféle tippet várok! :)



2013. szept. 12. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

A péksüti és a lisztes dolgok sem egészségtelenek, ha nem csak azt eszed.

Süss ki pl. tarját, és tedd két szelet kenyér közé, mellé egyél paprikát, paradicsomot, vagy uborkát. De tehetsz a kenyér közé tojásrántottát is.

2013. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én igaz nem suliba, hanem már dolgozni járok, általában csirkemell rizs zöldségkörettel, de szoktam zabkását, azt ízesítheted akármivel, én mézzel és fahéjjal szeretem de sokan tesznek bele gyümölcsdarabkákat...

mostanában rákaptam erre a receptre most ez a kedvenc kajám:

[link]


de tulajdonképpen ehetsz bármit, a lényeg, hogy ezekből építkezz ha fogyni akarsz:

sovány hús, túró, zöldség, hal, rizs, zab, tojás, stb

itt egy étrend leírás én ez alapján dobtam le 35kg-ot az elmúlt 9 hónapban 0 éhezéssel, sőt mindig jól vagyok lakva:

[link]

2013. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!