Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj például ha...

Szerintetek baj például ha nem vagyok az a discoba járó típus?

Figyelt kérdés

Nem zavar amúgy csak érdekel a többiek véleménye 😊😃

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

Kort és nemet is írhattok aki szeretne.

21/f.

Meg Én nem vagyok discoba járó típus nekem bőven elég egy jó koncertet megnézni ki próbálni egy két játékot város napon enni egy vatta cukrot és haza jönni.


2019. ápr. 17. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, én se vagyok az. Sose vonzanak az olyan helyek ahol az emberek részegek.
2019. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem!Sőt dícséretes!

34N

2019. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

lehet kénytelen leszek elmenni egyszer kétszer legalább vagy moziban vagy falunapokon vagy város napon vagy strandon buszon város nézés közben könyvtárban beszélgetni.

Ahogy látom rengeteg választék lehetőség van csak élni kell vele.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2019. ápr. 17. 16:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokáig azt hittem, így semmi esélyem sincs az életben.

Valójában ez a tévhit tartott gúzsba kötve.


Örülök, hogy te már felismerted, hogy ez nem probléma, hanem lehetőség. A disco csak egy rétegnek megfelelő szórakozás, sokan pedig csak azért mennek el oda, mert állítólag "ott lehet ismerkedni", meg muszáj, mert a barátok/haverok is mennek.

2019. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, azt csinálsz, amit csak akarsz. Ahogy idősödik az ember, utána már mentséget kell találnia a viselkedésére. ;)
2019. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló köszönöm szépen a válaszodat! Így igaz jól mondod felismertem hogy van lehetőség bárhova menni ahova csak akarsz ha ott jobban érzed magad minthogy discoban legyél. Voltam már discoban de nem igazán nekem való meg fájdul a fülem tőle ha sokáig maradok ott legalábbis utoljára így történt. De amúgy semmi bajom nincs vele csak nem az én világom erre a helyre való járás.
2019. ápr. 17. 16:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti hozzászóló köszönöm szépen a válaszodat.
2019. ápr. 17. 16:57
 8/14 A kérdező kommentje:
Na egy kicsit meg kevertem a választ rossz címzettnek küldtem de nem baj 😅
2019. ápr. 17. 16:59
 9/14 anonim ***** válasza:
A diszkóval nekem is az a bajom, hogy nem szeretem ezt az irdatlan sok retró meg árenbí zenét, olyan szórakozóhely pedig, ahol igényes hightech minimal techno-t adnak, nem igen van.
2019. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én alapból nem vagyok egy bulizós ember. Körülöttem mindenki ki van akadva hogy sosem járok bulizni de őszintén már nagyon unom. Ismerek olyat is akinek sokszor nincs is kedve a hétvégi partyzásra de mégis elmegy mert fiatal és milyen lúzerség otthon ülni szombat este. Csináld azt amihez kedved van, ami jól esik és ne érdekeljen más mit mond. Nem ők élik a te életed hanem te a sajátod.
2019. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!