Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire falánk?

Miért vagyok ennyire falánk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok óriás, vékonyabb alkatom van, és 23 éves lány vagyok. Viszont rengeteget ennék, nagy mennyiségben, nem tudom ez minek köszönhető. Családi ebédeknél nekem nem elég az amit szedek magamnak, mindig kellene még egy adag, és az ebéd után is még vacsorára sem elég csak a kenyér, egy egész tábla csokit megeszek egyedül.

Ez miért van?


2019. ápr. 19. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Mert haspók vagy.
2019. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Boldogsághormon!!! :)))
2019. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószinűleg vigasz evő vagy.

Viszont ha vékony alkat vagy akkor vagy nagyon szerencsés vagy az anyagcseréddel, vagy van valami gond a felszivodással. Érdemes lenne elmenned gasztroenterologushoz.

2019. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel :-)

Van amikor csak megszokásból rutinosan fogom magam és meg eszek egy tábla csokit aztán a végén gondolkodom mit is csinálok én most?

Van amikor egyszerűen nem tudsz mit csinálni így kényszerből eszel, nekem valahogyan le kéne szokni róla, bár ugyan így vékony vagy, meg sem látszik rajtam semmi, de később állítólag majd meg fog látszódni ha egészségesek vagyunk.

21F

2019. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!