Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden labrador ennyire falánk?

Minden labrador ennyire falánk?

Figyelt kérdés

Van egy kis labrador kutyusom: Nils. 11 hetes, egy hónapja hoztuk haza a tenyésztőtől. Naponta 5x etetem, még egy hétig, utána 3 hónapos korától átállunk a 4x-i étkezésre. De az a baj(vagy nem tudom, hogy baj-e), hogy nagyon falánk. Leteszem elé az ételét(reggel és este Pedigree kutyatápot kap, délben Pedigree konzervet tízóraira és uzsira vmi tejterméket vagy a mi kajánkból kap) és egyből ráveti magát és rágás nélkül tömi magába, míg a végén tisztára és csillogóvá nyalja a tányérját:D Utána meg kifekszik és úgy néz ki, mint egy víziló:D

Szóval a kérdés, hogy minden labrador ilyen? Felnőttként is ilyen lesz? És ez baj? Le lehet szoktatni erről vhogy?

Köszi előre is a válaszokat:)



2017. júl. 19. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Volt egy Labradorunk, 15 evig elt. Pont ugyan ilyen volt. Ameddig kaja volt elotte addig habzsolt, neha majdnem belefulladt. Ez meg egeszen idos koraban is igy volt.

Az egyetlen amire figyelj, hogy ne hagyd elhizni!

2017. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
a labradorok és goldik már csak ilyenek. viszont ha jól számolom 7 hetesen kaptad meg a kutyád és szarral eteted, ebből az jön le hogy nem tenyésztőtől vetted. Vegyél neki minőségi tápot a konzervet meg hanyagold, főleg a pedigree-set. A pedigree szemét, vegyél neki normális tápot mert rosszul fog fejlődni és amit most csinálsz az minőségi éheztetés.
2017. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Egészséges kutyakölyök mindig éhen akar halni. A gazda dolga szabályozni, mennyit ehet ahhoz, hogy ne hízzon vágómalaccá. Felesleges napi 5x, aztán 4x etetni. Napi 3 etetés a megfelelő adaggal kb 6 hónaposig.

Ezzel a vegyes étrenddel milyen székletet produkál a kutyád? Mert kb malac szintet eteted.

2017. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen a labradorok ilyenek, ezért kell figyelni, hogy ne hízzanak el. Viszont tényleg váltanod kéne, egy középkategóriás tápnál soha nem szabadna rosszabbat kapnia, hidd el rengeteget számít
2017. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1:Köszi, figyelek rá, nem kap sokat, csak amennyit szabad neki adni, de bármennyit kap, mindig így fal.

Többiek, nem szar a Pedigree, nem is értem honnan veszitek, a tenyésztő és az állatorvos is mondta, hogy jó táp. És miből gondolod, hogy úgy etetem, mint egy malacot? Azért mert változatosan etetem? Mert az allatorvos is megmondta, hogy egy kutya, főlrg egy kiskölyök nem élhet kizárólag tápon, mert egészségtelen úgy etetni? Hát oké:D

2017. júl. 19. 11:31
 6/14 A kérdező kommentje:
A kutya nem egy csirke, hogy tápon éljen különben is
2017. júl. 19. 11:32
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
az az orvos is gondolom csak vette a papirjait. A Pedigree meg akkor is szar marad. eléggé provokatív kérdésnek tűnik. Etesd ahogy akarod, de jegyezd meg hogy a kutyának nem jó a változatos étkezés mert 1. hasmenést okoz 2. nem ehhez van kitalálva a szervezete. Hasnyálmirigy gyulladása lesz. Vagy görbék lesznek a lábai, rosszul fejlődik, hiánybetegségei lesznek, és gyenge lesz a szervezete, mert te a "tenyésztő" és az orvos is hülyék vagytok és egy HÚSEVŐ állatot gabonával tömtök.
2017. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nézd már meg a Pedigree összetevőit, az egyik legrosszabb minőségű táp.
2017. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A konzerv egyébként is felesleges mert a 70-80%a víz. Orvos ilyet biztos nem mondott, hogy a pedigree jó egy kölyök (vagy bármilyen korú) kutyának.
2017. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés:)

A kérdésemre a választ megkaptam, innetől nem várok több választ:)

Egyébként nem egy anonim, ismeretlen, 10 éveske kommentjét fogom alapul venni a kutyám etetését illetően, hanem inkább hallgatok a tenyésztőre és az állatorvosra, akik konyítanak is a témához, nem csak random dobálóznak a szavakkal, veletek ellentétben. Na pá

2017. júl. 19. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!