Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne aggódjak a jövőmön?

Hogyan ne aggódjak a jövőmön?

Figyelt kérdés

Állandóan attól félek, hogy nem fognak a dolgok összejönni, amiket szeretnék.


Kevés a fizetésem ahhoz, hogy egyedül fenntartsak egy albérletet, így lassan 24 évesen is a szüleimmel lakom. Félek, hogy soha nem lesz saját lakásom, mert Budapesten 25 millió felett kezdődnek azok a lakások, amik élhetőek. Nincs olyan nap, hogy ne számolnám ki, mennyit kéne félretennem, hogy 30 éves korom előtt meglegyen az önerő a hitelhez.


3 éve nem volt hosszabb kapcsolatom, nem én szakítottam velük. Nagyon szeretnék gyerekeket, meg vágyom a szerelemre, minden barátnőmnek van párja hónapok vagy évek óta, én meg randizni se járok el. Félek, hogy sose találok olyat, akivel közös jövőt tervezhetnék, mert eddig minden párkapcsolatomnak csúnya vége lett, elvették az önbizalmamat és már nehezen bízom meg a férfiakban.


Olyan, mintha nem tartanék ott, ahol mások és ez aggasztó. Nem azt az életet élem, amit szeretnék.


2019. ápr. 21. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Neked már, gondolom, van végzettséged. Én mindig azon aggódok, jajj, csak el tudjak helyezkedni majd az enyémmel, ha meglesz végre.

Szóval valahol mindenki aggódik valamin, akkor is, ha nem látszik.

Én is legszívesebben hazavinném a legtöbb cuki kisbabát, akit meglátok, hiába, benne vagyunk a korban (ugyanennyi vagyok).


Próbálj a pozitív dolgokra koncentrálni, amiért szereted az életed, és ne arra, mi van másnak, ami neked nincs.

Tudom, mondani könnyű, de én is erre próbálok koncentrálni.

2019. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem aggódni kell, hanem tenni a dolgokat. Fejlődni, küzdeni megállás nélkül. Én is annó túlagyaltam, téves következtetéseket vontam , rosszul gondoltam, mindig nwgativ voltam. Ezért elb@$ztam az életemet.

Soha ne félelemmel, hanem reménnyel menj neki a jövőnek.

Nem vagy túl fiatal már, igy nincs időd hülyeségeken agyalni. Tervezz min 4-6 évre előre, tegyél érte. Mérd fel a lehetőségeidet, és merj azon felül is gondolkodni. Kérj segitséget is szakemberektől. Ha pedig rendben lesz az életed hidd egyből berepül majd egy lány is. Ha nem leszel sikeres nem is lesz baratnőd.

Hasznalj lakastakarékot, befektetést, hosszú tavú állampapirt, ( most nyaron lesz csomó változás ), törekedj a jobb fizetésű állásra stb....

2019. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!