Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem nincs saját kiforrot...

Úgy érzem nincs saját kiforrott személyiségem, viszont könnyen át tudom venni magamra másokét és attól egy darabig erőt érzek, magabiztosságot, persze ez átmeneti, utána megint egy eltévedt barányka vagyok. Mitől alakulhat ez ki?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy érzek. Nekem talán attól van, mert egyke vagyok és a szüleim sokáig dolgoznak, ezért sokszor egész nap csak laptopozok (rossz szokás, de próbálok változtatni rajta). Ahhoz pedig ugye nem kell személyiség.


Mindenesetre próbáld meg először megismerni magad, nézz filmeket, tölts ki teszteket, beszélgess különböző emberekkel és próbálj ki minden marhaságot. Így máris lesz egy csomó dolog, ami tetszik és csomó élményed. Ne hagyd, hogy elnyomjanak mások és ha egy társaságban nem érzed jól magad, ne próbálj görcsösen beilleszkedni. És ami a legfontosabb: ne várd, hogy egy pillanat alatt kirajzolódjon a személyiséged. Sokszor fog alakulni, változni, csak próbáld meg jó irányba terelni és adj neki időt!

2019. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is rendelkezel ezekkel a tulajdonságokkal, csak legfeljebb kevésbé használod ezeket. Az élet nem arról szól, hogy mindig erősnek kell mutatni magunkat, hanem arról, hogy a megpróbáltatások ellenére, a legjobb tudásunk, akaratunk szerint cselekedjünk mindig...
2019. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy csak mások személyiség jegyeivel tudsz érvényesülni........ szerintem te vagy szociópátiás beteg vagy szeméjiség zavaros lehetsz. Persze nem kizárt hogy csak mezei lúzer hogy úgy fogalmazzak az a tipus vagy aki örök vesztes és ezt jól tudgya
2019. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te pedig jó műveletlen vagy kedves utolsó, ha még írni sem tudsz.

Először tanulj meg írni helyesen, aztán köss bele másokba!

2019. máj. 2. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy borderline-os?
2021. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!