Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor az emberek azt mondják,...

Amikor az emberek azt mondják, a legfontosabb az egészség, akkor pontosan mit értenek annak hiánya alatt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A betegséget.
2019. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen betegséget?
2019. ápr. 21. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármilyet. Az egészség hiánya azt jelenti, hogy valaki valamilyen - krónikus vagy átmeneti - betegséggel küzd.
2019. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, de amikor az embernek az egészség a legfontosabb (ráadásul), akkor konkrétan mire gondol?


Mert gondolom ilyenkor vakságra, súlyos testi fogyatékra, súlyos autoimmun betegségre vagy hasonlóra gondolnak.

2019. ápr. 21. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazabol ezt igazan megerteni talan csak akkor lehet, ha az ember mar volt nehez helyzetben egeszsegileg. Legalabbis en ekkor tudtam megérteni, aterezni igazan ennek a mondatnak a sulyat.

Ha valakinek van egy három nap alatt elmulo lázas betegsège vagy bármi, az úgymond nem nagy kaland, mert nem hat ki az életedre tartósan.

Nekem pl durva izületi fajdalmaim vannak, és nagyon tudom ertekelni azokat az. Idoszakokat, amikor jobban vagyok. Masnak termeszetes, hogy mehet sportolni, en nagyon halas vagyok, hogy lett lehetosegem nemreg elkezdeni uszni, mert ezt birom fizikailag.


Latasserult is vagyok, 3%-ot látok a jobban látó szememmel, és bár ez nem épp mondható egészseges allapotnak, de minden nap megallapitom kb, hogy mennyire szeretek latni. Az viszont kb sose jut eszembe, hogy mennyire jó hallani.

Ha valami természetes , akkor kevésbé tudja értékelni az ember valahogy. Egyszeruen azert, mert elkepzelhetetlen, hogy milyen ha nem lenne. Sajat tapasztalat hijjan ezert is nehez aterezni ennek a mondatnak a tartalmat azt hiszem.

2019. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!