Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vennétek olyan tárgyat, amit...

Vennétek olyan tárgyat, amit nem is igazán használnátok?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa, de elmagyarázom.

Szoktam focizni hobbi szinten, de ahogy telik az idő nem igazán van kivel, így ritkábban szoktam eljutni.

Most viszont nagyon megtetszett egy típusú focicipő, amiben bár nem terveznék játszani, csak dísznek venném meg. Kifutó modell már úgyhogy nem sokáig lesz kapható.

13 ezer forintba kerülne és csak azért venném meg, hogy legyen egy, nézegetni. Játszani sajnálnék benne.

Pénzkidobás volna megvenni vagy megérheti?

Nem keresek százezreket, még fősulira járok, de van annyi pénzem éppen. Csak félek, hogy megbánnám 2 hét múlva, miután megvenném.



2019. ápr. 21. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megveszed, használd is, csak így van értelme. Ez olyan, mintha én vennék egy könyvet, mert megtetszett a történet, de nem olvasnám el, pedig szeretek olvasni.
2019. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem is akad pár holmim, amit nem használok igazán. De egy ruházati darab az nálam nem játszik. Vagy felveszem és hordom, vagy nem veszem meg, szóval ezt a részét pont nem tudom megérteni.

De ha ez megnyugtat, van egy plazmagömböm. Szállítással együtt több ezer ft-ot szórtam el érte, nem is kapcsolom be túl gyakran, de ezt már gyerekkorom óta akartam, és most, hogy egyedül élek, fogtam és vettem egyet. Szerintem ezt előbb szereztem meg, mint a felmosóvödröt. De nem bántam meg! <3

2019. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én vettem egy futócipőt 2011-ben. Most kezdtem el használni, rászántam magam a mozgásra. :-)
2019. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
48%

Szia!

Szerintem ha akarod akkor vedd meg, függetlenül attól, hogy használod-e, avagy sem. Kirakhatod a szekrény tetejére vagy akárhova dísznek. Lehet, hogy valaki még irigykedni is fog rád amiért ilyen cipőd van. :)

2019. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Amit mondasz az jogos, viszont a könyv nem megy tönkre. Ha fociznék benne akkor néhány foci után már meglátszana rajta, egy év múlva meg már egyenesen hányinger volna. Ráadásul azért a laza focikért amik esetemben vannak már manapság kár lenne elrontani. Ha úgy játszanék mint néhány éve akkor persze, kihasználnám.
2019. ápr. 21. 21:47
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha csak nézegetnéd a csajod.

Szép széttett lábakkal, de nem rakom meg mert leamortizálódik a vazsina. Akkor minek?

De te tudod

2019. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De sok válasz jött hirtelen :D


Igen, kitenni, nézegetni, esetleg valakinek megmutatni. Lehet néhány év múlva eszembe jutna, hogy használjuk akkor mégis, ki tudja.

2019. ápr. 21. 21:50
 8/18 A kérdező kommentje:
A csaj az megint más. Azért nem fizetek, és nem kopik el :D
2019. ápr. 21. 21:51
 9/18 anonim ***** válasza:

Nézd, igazából ezt neked kell amúgy tudni. Értem én, hogy megerősítést vagy cáfolatot keresel, de valójában a lelked mélyén már eldöntötted, hogy megveszed-e. Hallgass arra. Ha nem bánod meg - hibátlan. Ha megbánod - lecke az élettől. Egyik se haszontalan. :)

(A plazmagömbös hülye voltam)

2019. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Te régóta vágytál a plazmagömbre úgyhogy nem volt hülyeség, bármennyi ezer Ft is volt.

Igazából nem döntöttem el, és tényleg megerősítést vagy cáfolatot várok, mivel ésszerű döntést akarok. A pénzt sem akarom elcseszni csak úgy, de azt sem akarom, hogy megbánjam, mert attól rosszabb érzés nem sok van.

2019. ápr. 21. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!