Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg a huszonéves kornak...

Tényleg a huszonéves kornak kellene a legszebbnek lennie? Miért?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz erről?
2019. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kinek hogy jön össze, de úgy alapvetően egy irtó nehéz időszak szerintem nagyjából mindenkinek.


Ezt gondolom erről.

2019. ápr. 22. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:

A statisztikák szerint nem a huszonévesek a legboldogabbak.


[link]

2019. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy majd negyvenévesen meglátod.
2019. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Egyfelől az, hogy kinek mikor van a legszebb, legjobb életszakasza, az maximum hajlamszinten lehet korosztályfüggő.

De pl ha valaki a huszonéveit végigtengődi mélyszegénységben vagy egy bántalmazó kapcsolatban, majd 30as korára jut el arra a tudati szintre hogy ezeket megoldja, annak is más lesz a "legszebb évei" meg annak is, aki mondjuk végig stabil körülmények között él.


Nekem speciel valóban a huszonéveim második és a harmincas első fele volt az aranykor.

Ekkor álltam a legjobban anyagilag, egzisztenciálisan, párkapcsolat téren.


22-23 éves koromban "beütött a jómód". Ez igazán 24-25 éves koromra teljesedett ki.

26 évesen ismertem meg az exemet, akivel az első 11-12 év nagyszerű volt, majd a 15. után elment)

Amikor az ún válság bekövetkezett, akkor 36 éves voltam, onnan mélyrepülés, a párom 41 éves koromban hagyott el. De anyagilag és mindenhogyan kb 24-35 éves koromban volt az "aranykor".

De! A huszonéveim elején még egy bántalmazó kapcsolatban(drámázós csaj), majd évekig magányosan éltem, tehát 26 éves korban éreztem magamat először úgy igazán szerelmesnek. Majd 30-on bőven túl is.


Ma 47 vagyok, elvagyok, de inkább nem mondok semmit.

2019. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!