Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szociális fóbiam, vagy még...

Ez szociális fóbiam, vagy még normális?

Figyelt kérdés

Nem szeretek emberek között lenni, már az is frusztrál, ha a metrón, vonaton sokan vannak. Vagy akár az utcán.

Ma egyetemen egy kisebb teremben szorongtunk, és rendesen rosszul éreztem magam, mintha nem lenne levegőm, annyira hiányzott a személyes tér.


2019. ápr. 24. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki volt nyitva az ablak?
2019. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A teremben, mármint?

Nem, miért?


A prof is mondta, hogy kér nekünk egy másik termet, korábban kiutalták, minthogy lezárult volna a jelentkezés az órára, így túl sokan lettünk.

Mások mondjuk nem panaszkodtak vagy viselkedtek úgy, mintha zavarná őket, csak én voltam feszült.

2019. ápr. 24. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nyitott térben is nagyon szorongsz mikor több ismeretlen ember elött kell beszélj vagy ha csak attól félsz hogy a figyelem középpontjába kerülsz akkor valószinüleg szociális fóbia lesz

... de kezeltesd mert hozza magával a többi problémát szívritmuszavar magas vérnyomás stb...stb... de leküzdhető

2019. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!