Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy 20 évesen...

Az normális, hogy 20 évesen egy bátortalan, gyámoltalan, nyuszika vagyok a legutolsó megszólalásomig?

Figyelt kérdés
Más is van (volt) így? 20/F

2016. máj. 28. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem definiáljuk ezt a bátortalan, gyámoltalan ...

A helyzet az, hogy más közegekben elbillenhetnek ezek a tulajdonságok. Pl. nálam az van, hogyha közgazdászokkal, jogászokkal sörözök, akkor mindenkinek kis halk embernek tűnök. Ha informatikusokkal, akkor mindenki a társaság központjának tart.

De, ha kiírtad a kérdést, abból arra következtetek, hogy rosszul érzed magad miatta. Szerintem próbálj meg változtatni rajta. Vannak ingyenes kommunikációs tréningek, próbálj meg elmenni egyre, hátha segít. Amúgy meg a bátortalanok is, ha szakmai dologról van szó, akkor gyakran kiállnak azért, amiről tudják, hogy jó. Lehet, hogy csak nem volt semmi elég fontos.

2016. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!