Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szűkszavú, csendes gyerekból...

Attila.@21 kérdése:

Szűkszavú, csendes gyerekból lehet nagydumás, vagány felnőtt?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve visszahúzodó, csendes és szűkszavú gyerek voltam. Most, hogy betöltöttem a 18 évest kort ez rettenetesen zavar. Sokan azt mondják, hogy pár év és kinövöm, de ha nem teszek érte nem lesz semmilyen változás ezügyben. Ezek miatt a tulajdonságok miatt már nincs egy barátom se és az egyetlen közeli hozzátartozómmal, vagyis az apámmal sem tudok pár mondatnál többet beszélni, pedig téma lenne bőven. Unom az életem így magányosan, csendesen szóval megakarok változni. Valaki tudna tippet adni ezügyben?

2019. ápr. 24. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Velem fordítva van. Gyerekként be nem állt a szám, felnőttként elcsöndesedtem. Fordítva se kizárt.
2019. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel érte nem fogsz változni, én is ilyen vagyok még felnőtt létemre is és baromira zavar, tenni meg ellene piszok nehéz, nehezen nyíllok meg
2019. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tennék én érte, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.
2019. ápr. 24. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Én gyereknek nagyon csendes,és visszahúzódó voltam.30 is elmultam,ez nem változott.De ez még nem jelent semmit.NŐ létemre pletyizni sem szeretek.Max a barátnőmmel.Az is 1 van.
2019. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valami tanács, amivel eltudom kezdeni a változást?
2019. máj. 4. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan helyekre eljárni,aholy hasolnló érdeklődésüek vannak mint te!Nagyon könnyen lehet így barátkozni,szóba elegyedni bárkivel.Ha hasonló dolgok érdekelnek.Pl sport,zene,kirándulás,foci valamilyen verseny vagy ami érdekel.
2019. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy neten keress olyan fórumtémákat amik érdekelnek ott is lehet beszélgetni bármiről.
2019. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket a tanácsokat megkaptam máshol is már. Igazából azt szeretném elérni, hogy pont az ellenkezője legyek annak, ami most vagyok. Egy nagydumás, éles eszű srác szeretnék lenni, akit ha szekálnak, gúnyolnak visszatud komolyat szólni. Szekálnak, de nem tudok visszaszólni rá sajnos.
2019. máj. 6. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki szekál és mivel? Érdemes lenne az energiádat arra pazarolni, hogy reagálsz?
2019. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem érdemes. Kiszeretném vívni magamnak a tiszteletet, de nem fog úgy sikerülni, ha nem nem tudom a szekálást jól lereagálni.
2019. máj. 12. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!