Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom nem lelkesedik...

A barátom nem lelkesedik azért, amiért csendes vagyok. Hogyan legyek beszédes lány?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akkor is csendes voltál amikor összejöttetek, tudta mire számíthat, nem? Ha annyira zavarja miért jött össze veled? Miért neked kell változni?
2019. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem kéri, hogy változzak meg, de látom rajta, hogy nem örül annak, hogy csendesebb fajta vagyok. 2 éve együtt különben. Talált nyelvtanulós applikáción egy lányt, aki állandóan ír a barátomnak valamit egész nap. Zavaró, már szóltam neki, hogy ez így nincs rendben.


Szóval, önerőből akarok változatni, mert tudom, hogy néha napján tényleg nagyon csendes szoktam lenni, nem csak vele. Egyszerűen azért, mert nincs kedvem járatni a szám.

2019. ápr. 21. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, te jól érzed-e magad így. Ha nem, változtass. Ha igen, akkor más kedvéért ne változz, mert annak csak te iszod meg a levét. A srác tudta, hogy ilyen vagy, ilyennek szeretett meg. Ha megváltozol, elveszíti azt, akibe annak idején beleszeretett. Ha meg nem felelsz meg neki, mert önmagad vagy, akkor hadd menjen. Keress olyat, aki anélkül szeret majd, hogy egy fontosabb jellemződ meg akarja változtatni akár ilyen indirekt módon is.

Kisebb kompromisszumok rendben vannak, de ez már annál nagyobb.

Feltéve, mondom, ha te amúgy jól éreznéd magad így is.


Igazából az ilyen jellegű személyiségformálást sose szabad más kedvéért tenni.

2019. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszönöm!
2019. ápr. 21. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

#3 tökéletesen leírta.

Ne magadon változtass, hanem szakíts és kész.

2019. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Na-na! Feltétlen nem kell szakítani, csak ha már az egyik félnek nem jó így a kapcsolat. Kompromisszum és elfogadás. Lehet, hogy nem kedveli ezt a tulajdonságodat, de tolerálja és ettől még szeret. Akkor szakíts, ha a feltűnőben levő harmadik miatt belőled lesz esetleg a harmadik kerék, vagy a felszarvazott. Akkor viszont kíméletlenül. Senki nem érdemli meg, hogy félredobják.


Örülök különben, hogy segítettem. :)

2019. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

#6: Dehogynem, a kérdező a kommentben leírta azokat, amiket te a szakítás feltételeként aposztrofálsz:


"Nem kéri, hogy változzak meg, de látom rajta, hogy nem örül annak, hogy csendesebb fajta vagyok. 2 éve együtt különben. Talált nyelvtanulós applikáción egy lányt, aki állandóan ír a barátomnak valamit egész nap. Zavaró, már szóltam neki, hogy ez így nincs rendben."

2019. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7# Igazából mindig ezt csinálja. Mármint, amikor van szabadideje. Szóval, nem azért csinálja, mert nem vagyok neki megfelelő. Ebben biztos vagyok.
2019. ápr. 21. 18:57
 9/10 A kérdező kommentje:
És nem fogok ez miatt szakítani. Ehhez több problémának kell, hogy folyamatosan fenn álljon.
2019. ápr. 21. 18:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Oh.. Épp most tiltotta le azt a lányt miattam. Gondolom azért, mert tegnap elég nagy fesztivált csináltam. :/
2019. ápr. 21. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!