Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy "csöves" életmódot folytatok?

Figyelt kérdés
Hiába számolok be szüleimnek vagy a főbérlőnek egyetemről, látszik a szemén, hogy nem hiszi el, hogy én csinálok bármit is.Egyébként vőlegényemmel élek ő tart el. De miért hiszik azt, hogy nem járok legalább suliba??? Előző tulaj ahonnan elköltöztünk azt mnodta, hogy én biztos, hogy nem vagyok egyetemista, pedig ott mutogattam a diákim. Nem volt normális rendőrt kellett hivni, mert csak úgy betört a lakásba minden szó nélkül. Szegény páromnak a munkából kellett eljönnie teljesen kiborult idegileg. Lehet az elmebeteg nő és szüleim ölték belém ennyire , hogy én semmit se érek az életben ???
2019. ápr. 25. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy értve, hogy csöves életmódot?

Hogy nem csinálsz semmit, vagy hogy rossz anyagi helyzetben vagy?

Amugy meg nem tartozol elszámolással senkinek, amíg nektek jó.

Rólam többnyire azt hiszik, nincs egy fillérem se, és nélkülözök, csak mert turiból öltözök, meg nem költök feleslegesen. Holott nem, jól állunk. Csak másra megy a pénz, ami nem feltétlen látszik.

Amugy nem szoktam foglalkozni vele, senkire sem tartozik. Te se tedd.

2019. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most, hogy igy mnodod, volt oylan hogy könnyedző szemekkel adtak 200 ezer ft-ot szüleim, mert azt hitték éhezem... Szóval igazából anyagilag is azt hiszik, hogy van valami miközben dugig a hűtő és a szekrény.
2019. ápr. 25. 18:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Sőt még egy szerver is van a házba.Komolyan nem értem...
2019. ápr. 25. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem villogsz a pénzzel.
2019. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!