Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak életmódot?

Hogyan változtassak életmódot?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyol és nagyon unalmas életem van. Szabadidőmben csak gépezem. Általávan 8-14-ig sulizom majd hazaérek és onnantól vége a napnak nekem. Felöltözöm pizsomába, gépezek este 11-ig majd alszom. Minden hétköznapom ebből áll. Hétvégén alszom délig és éjfélig gépezem. Semmi társasági életet nem élek, nem találom a társaságom. De ez így nem élet. Tanulnom kéne de lusta vagyok, sportolnom kéne de nincs erőm rávenni magam, bulizni kéne de nincs miből és nincs kikkel. Hogyan változtassak magamon?

2018. jan. 30. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én depressziós vagyok. Tudok adni pár jó tanácsot, ami nekem bejött. Mindennap sétálok legalább 4-5 km-t. Heti 2-3 alkalommal úszom. Heti 1-2 alkalommal találkozom a barátaimmal. Rejtvényt fejtek, olvasok. A legfontosabb vitaminok: D, E, omega3, multivitamin, magnézium. Vannak pl. társasjáték körök, vívó körök stb.. Facebook-on csomó jó eseményt hirdetnek. A zenehallgatás is sokat tud segíteni. Egy háziállat is lehet, jó lenne.
2018. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A sportolást azzal is elkezdheted, hogy ha hazaérsz, akkor ne gépezni ülj le, hanem öltözz át kényelmesebb ruhába és menj ki sétálni. A távot pedig egyre növeld.

Esetleg menj pokémonokat keresni, az nagyobb távokra is "el tud vinni". :D

2018. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előszöris ajándékozd el a gépedet az összes kellékével együtt, különös tekintettel a játékokra. Nem kell a szöveg, hogy a tanuláshoz is kellhet, mert amint a mellékelt ábra mutatja, nem arra használod, vagyis továbbra sem arra használnád, és különben is: gép van az iskolában is, könyvtárban is, stb., ha máshol gépeznél, nem otthon, a négy fal között, máris emberek között lennél, nem egész nap tökegyedül.


Ha ez megvan, majd mondom tovább. :)

2018. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom eladni a gépem, mert tivábbra is szeretném használni és játszani rajta néha csak nem olyan mértékben mint most csinálom. Az a baj hogy minden unalmas nekem, az élet minden része, semmit sem találik boldognak benne. Sétálni is lusta vagyok elmenni mert miért menjek el. Pedig tudom ha nem kezdek el sportolni nagy bajban leszek, de nincs erőm. Napi 1 km-t alig sétálok le reggeltől estig összesen.
2018. jan. 30. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Elhatározással.
2018. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy unalmas, hisz minden napod ugyanazzal telik.

Ha lusta vagy ellene tenni bármit is, akkor nem is igazán akarsz változást...

2018. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél erőt magadon.Kezdj el sportolni:kondizni.futni.uszni.foci stb.meg probálj meg barátkozni beszélges ismerőseiddel.Es szerintem változtass a napi rendeden mert ez igy nem jo hogy éjfélig gépezel es nem tudsz jol teljesiteni a suliba.meg igy otthol sincs erőd tanulni.Étkezz egészségesen es pihend ki magad.Mikor haza mesz suli után kb 2 orát szánj tanulásra utánna kicsit kapcsolodj ki nézz filmet.vagy sportolj sétálj a friss levegőn.aztán vacsorázz meg fürodj le és kb 20orakkor vagy 20:30 körülj feküdj le hogy tudd magad ki pihenni es ne legyél fáradt a suliba.Alakits ki magadnap egy napirendet hogy suli után legyen mindenre időd és tudj időt szánni mindenre.Ha gondolod en szivesen beszélgetek veled irj nyugodtan 18\L vagyok :)
2018. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!