Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van aki ha meglát egy...

Más is van aki ha meglát egy fotót magáról, mindig az a benyomása támad hogy "úristen de ronda vagyok"?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, valószínűleg nem te vagy ezzel egyedül a világon.
2019. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja.
2019. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :D

Nem is engedem és nem is hagyom, hogy csak úgy random képet csináljanak rólam, nem tartom magam fotogénnek(akkor sem ha mások szerint az vagyok.... hiába ha én nem tetszem magamnak a képen)

Dehát... ma már mindenkinek mobil van a kezében, úgyhogy elkerülhetetlen, hogy képek készüljenek akárkiről is legyen szó

2019. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Régi képeket is nézegettem, hogy ohh ba.szki, maradhattam volna olyan vekony, szebbek voltak az arc vonasaim. De lehet csak en igy vagyok vele, testkepzavar...

2019. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy, hogy hirtelen elkap a szörnyūlködés, de olyan is van, hogy késōbb belátom azt, hogy csak tùlreagáltam. Igaz nem vagyok a legfotógénebb, de nem is vagyok ronda sem.
2019. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is, de én tényleg ronda vagyok képeken. Élőben tetszek magamnak, szóval nem az önbizalmammal van a baj, de esküszöm, nem lehet rólam normális fotót csinálni! :)
2019. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalra, ha képet akarok kitenni, elmegyek profi fotóshoz. Nálam ennyire gáz a helyzet, utálom ha fotóznak, pedig mindenki szerint sármos vagyok. De nem vagyok szelfi párti... 19/f
2019. ápr. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Nagyon kevés képen vagyok elégedett az arcommal. Sajnos az orrom eléggé elcsúfítja az összképet, különösen ha rámvilágít a Nap. Megfelelő fényviszonyok közt még tűrhető az arcom. 18/L
2019. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is így vagyok vele. És sajnos tökmindegy, hogy egy random fotó, vagy beállított fénykép. Egyszerűen nem vagyok fotogén, minimálisan sem:(
2019. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!