Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én Lucifernek szeretném...

Ha én Lucifernek szeretném hívni a fiamat, akkor hol tudom elintézni a papírokat? Melyik országban engedélyezik?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 25. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%

És ím, megint egy vallás az, ami egy egész világot behülyítve ellehetetlenít egy amúgy tényleg szép csengésű és jelentésű nevet, mert a gonosz főszereplőt is így hívják. Ugyanaz, mint a Júdás. Pedig szerintem angolul a Judah vagy Judas elég jól hangzik.

De hát na. Az egész világot a pénz, a vallás meg a politika határozza meg (és kéz a kézben járnak.) elég jól bizonyítja, mennyire fejletlen szellemileg az emberiség.

2019. ápr. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 nemaRendőrség ***** válasza:
49%
Nekem Sátán a vezeték nevem. Mondanám, hogy nyisd ki a lábad és elintézzük hogy a gyereknek is az legyen, de boldog kapcsolatban élek
2019. ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

Istenem 11-es, ekkora műmájer hisztit azért mert két bibliai nevet nem adhatsz a gyerekednek... Pedig pontttt az lenne a legjobb, ahhhh a fenébe.

Hát ezt a galádságot, korlátozva van amára több tízezresre duzzadt adható nevek sora.


Sőt, képzeld, nem adhatod neKi azt a nevet sem hogy Optimus prime. Pedig annyira szuper karakter, és a csengése is jó.

A hülye társadalom megszólna érte... Ugye milyen galád, kirekesztő dolog ez? Borzalom...

2019. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Még egy idióta, akinek nem kellene szülnie. Nyugodtan hívd fekáliának a gyerekedet, mert az is olyan menő. Szabó Lucifer B+, ez már tényleg a legalja az egész emberiségnek, ennél már komolyan mondom, hogy NEM LEHET lejjebb. Mert még a Bránkót elviseli az ember, meg a tízezrerik Benettet, de ez... Agyhalott idióta, anyának nem való söpredék vagytok, akik annak a szerencsétlen gyereknek NEM tudtok normális nevet adni. Mert olyan kurrrrrrva menő az aktuális személyes heppjeitek alapján elnevezni a gyereket, rájöttetek, hogy már a Noel nem menő, ezért legyen Lucifer B+.... Nem baj, szerinted ezzel lesz egyedi a gyerek, aztán meg 18 éves korában rohan az okmányirodába, mert az anyja meg apja egy idióta volt. Ki fogják röhögni az oviban, iskolában, munkahelyre tuti nem veszik fel, nem lesz nője, sőt, mindenki a háta mögött fog röhögni, ezt már jobb ha készpénznek veszed, de NEM baj, te akkor is kurrrrrrva egyedi leszel!!!
2019. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy átlag ember meghallja a nevét, valószínűleg elsőre azt fogja gondolni hogy ez csak a beceneve, így hívatja magát. Akkor pedig alapból valami borzasztó személyiséget társítanak hozzá fejben. Szegény gyerek lehet bármennyire jámbor és kedves, nehéz lesz az első benyomást levakarni magáról.


Másrészt azt gondolhatják, hogy sátánista, és olyan családból is származik.


Igen, tudom hogy eredetileg az angyal neve volt ez, "fényhozó" a jelentése ésatöbbi, de aki nem ismeri a Bibliát (manapság egyre többen) annak rögtön az ördög ugrik be.

2019. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
Légyszíves, kérlek, nagyon esedezem. Ne cseszd el a gyerek életét. Legyen inkább Krisztián, vagy Józsi.
2019. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha így nevezed a fiad gúny tárgya lesz sokak szemében. Nem érdemeled meg, hogy szülő legyél ha még ez sem tart vissza, nem érdekel miben hiszel.
2019. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

Miért akar mostanában minden második szülő kib@&zarintani a saját gyerekével????

Én aztán tényleg nem vetem meg a plgárpukkasztást, nem vagyok az a "tucat", trendi ember. Volt már zöld hajam, extrém ruháim, testékszerem, férfi létemre rózsaszín biciklim. Teszek rá, hogy mit gondolnak az emberek, de a név egy olyan dolog, amit egy embernek élete végéig viselnie kell. Nem magamnak adom poénból, hanem egy másik embernek. Aki vagy olyan laza lesz, hogy simán boldogul ezzel a névvel, vagy utálni fogja és mindig neheztel majd rátok, amiért képesek voltatok ezt tenni vele.

2019. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én már a kérdést sem értem. Gondolom ha Magyarországon születik a gyereked, akkor Magyarországon intézed a papírokat, ha Tumbúziában, akkor pedig ott.
2019. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!