Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le sokan, ha...

Miért nézik le sokan, ha valaki nem márkás ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Meg úgy mindent. Nem 25 ezer felett vesz parfümöt, nem parfümériában vásárol, hanem drogériában...


Nekem is vannak ismerőseim (nem barátaim!), akik élvezettel szólnak be, ha nem találnak a ruhámon márkajelzést. Nem meglepően olyan személyekről van szó, akik még az életben nem dolgoztak, vagy maximum zsebpénzért pár órácskában.

De sose kellett még lakbért, rezsit, élelmiszert fizetniük, és nem is kapnának soha annyit (van, akinek még végzettsége, érettségije sincs), amiből a saját luxuséletük kitelne.

De azért beszólnak.


Miért nem mindegy másnak, mi van azon a másikon?


2019. ápr. 26. 09:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%

" Bármelyik ruha lehet olyan jó, mint ami márkás."


Ez mondjuk konkrétan hülyeség de mindegy...

2019. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 47 éves pasi vagyok, aki igen intenzíven emlékszik arra, hogy volt fiatal. Bezonyám. XD Én is szerettem menőzni, de ezt mindig olyan különcösen és sajátosan oldottam meg.


Ma is így vagyok, lényegében csak öregebb lettem, de lelkileg ugyanaz a kissé lázadó és különc "srác" vagyok.


Szóval anno nekem nagy kedvencem volt a Porsche sportkocsi. Volt is 4 egymás után, amiket használtan vettem meg. Az első egy új alapsuzuki árának a harmada/fele környékén volt 17 éves autóként,(huszonéve, nem emlékszem az újautó árakra pontosan) de tudom, hogy egy átlagember autóra költendő pénzénél jóformán kevesebből kijött. Aztán a következő, az 7 éves volt, másfél újastra áron. Aztán fénykoromban voltak drágábbak, újabbak is.


De nem ez a lényeg. A stílus. Én mindig azt mondtam, hogy "gyerekek, engemet a Porsche öltöztet, onnantól mindegy, hogy mit veszek fel". És pl a kedvenc Dior Fahrenheit parfümöt egy megszorult haveromtól vettem, kb 90% megvolt és félár alatt. Tehát eredeti volt, nem hamisítvány, csak kéz alatt véve. Mostanság meg a neten webáruházban jobban kijön az ember, mint a parfümériában. A ruháimat is stílusos fazoonokból de a legkülönfélébb helyekről szerzem/szereztem be. Van D&G cuccom is a vateráról, de a Tesco F&F dolgai közt is van, amit megvettem. Veszek cuccokat akciósan nagyobb áruházakból, de vettem már turiból is. Pl a hádában vettem egy olyan textilbőr gatyát, hogy mindenki megbámul vele, benne volt a majd 100 eurós címke, tehát hordva sem volt és nekem kb 2000Ft-omban fájt.


Jelenleg autóilag lényegesen szerényebb vagyok sajnos, de a stílust és a minőséget mindig ügyesen, a hivatalos árak töredékéért hozom össze.


Lényeg: egy valaag pénzt az ablakon kibasssni a hülye is tud, az nem művészet. Elmész egy plázába azt hadd szóljon. Az a művészet, amikor stílusosabb az outfited a öltekezős gyerekek költségvetésének az ötödéből, mégis mindenki téged irigyel :D :D :D

2019. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!