Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokan cimkézik át a ruhákat?...

Sokan cimkézik át a ruhákat? ( olcsóbb térmek cédulájat rakják a dragabbra)

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Passz de necces. Mert a ruhakban sokszor van bevarrva is vonalkod es azt olvassak le (foleg ha gyanus).
2016. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik boltban lehet ilyet megcsinálni? Ahány helyen voltam eddig el nem tudom képzelni, leszámítva vmi hatalmas áruház pl. Tesco F&F ruhákat...

Szerintem egy kisebb boltban az eladók eleve tudják az áraikat ( többség ) ilyen H&M stb. ki is írja a pénzárgép, hogy mit veszel, ha jól emlékszem. És mindenhol vonalkódot olvasnak. Kínaiban meg nem szintén nem hülyék az eladók.

Meg ha ilyen műanyag bizgentyűvel van rögzítve akkor ragasztót meg kisollót is visz valaki?

Így lesz a női pulóverből férfi alsó?

:D de ha bárki ilyenre készül környezetedben nem éri meg! Lebunki meg lehet

2016. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anno 15 éve egyik ismerősöm az Auchanban csinált ilyet, és nem bukott le, de sztem azóta a technika fejlődött azért. Legalábbis ruhaboltokban már kiírja a gép a termék nevét, és eléggé ismerik a kínálatot a pénztárosok, mert nemcsak kasszáznak, de pakolnak is.
2016. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!