Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor végül is hány...

Most akkor végül is hány "gender" van összesen?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Hagyományos férfi, nő, plusz az összes nonbinary akiknek a nevét most nincs kedvem kikeresni. (Illetve interszexek, de hogy ők most nonbinaryk vagy nem meg nem mondom neked)
2019. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Negyvenkettő.
2019. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Kb 2-3 másodperc volt megtalálni: [link]
2019. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Facebook 42t fogad el.

Ettől függetlenül biológiailag 2.

2019. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Csak hogy minden félreértést tisztázzak, három gender van összesen: férfi, nő, és retardált!
2019. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Férfi - nő - és innen mindegy.
2019. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%

Két nem van, viszont személyiségzavar megszámlálhatatlan.


Ezeket a "gendereket" feltűnési viszketegségben szenvedő emberek találják ki. Minden korban vannak ilyen "tudományos" felfedezések. A kilencvenes évek elején például ufókat kutatott mindenki. Szent meggyőződése volt minden prolinak, hogy márpedig ő látta a kis szürke emberkéket, a falu fölött lebegő űrhajót, és a tájékozottak raklapszámra vásárolták a leginkább pszichiátriai kezelésekre szoruló "kutatóktól". Kedd éjszakánként a Nulladik típusú találkozások című tévéműsorból tájékozódhattál a gömbvillámok, a pszi-erő és a nagyhatalmak által eltitkolt, de a fent említett nagyszerű kutatók által mégiscsak kiderített hatalmas rejtélyekről.


Most éppen a gender az aktuális őrület. Mint minden ilyesmi, ez is "tudományosan" bizonyított, ahogy az is, hogy az oltásoktól autista lesz a gyereked, vagy hogy nem volt holdraszállás. Ezt is pszichiátriai rendellenességekkel küzdő emberek erőltetik. Buta, életképtelen "újságírók" pedig lelkesen írják a "tudományos" cikkeket a nagy igényű libamagazinokba, azt állítva, hogy a "tudomány" már bebizonyította, hogy egy nőnek is lehet farka, és akkor az "feminin pénisz". Ezek írogatják a hosszú listákat is az általuk kiagyalt "nemekről" is. Miért? Mert egész életükben senkik és semmik voltak, ám most itt a lehetőség, hogy tündököljenek. Végre meghallgatják őket, végre tapsikolnak nekik, hogy hú de bátrak.


Ne hidd el ezeket az ostobaságokat. Nincs olyan, hogy valaki a másik nembe tartozónak "érzi" magát. Ha igen, az éppen úgy elmebetegség, mintha mondjuk mókusnak vagy villanymozdonynak képzeli magát.

2019. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%

... én meg nem tudok írni, akartam mondani:


a tájékozottak raklapszámra vásárolták a leginkább pszichiátriai kezelésekre szoruló "kutatóktól" *a könyveiket*.

2019. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

#7:

Ne is mondd! Én azóta is a falba verem a fejem, hogy lehettem egykor olyan ökör, hogy azt a rengeteg baromságot, ami "Az UFO-k mégis léteznek" c. videokazetta sorozatban volt, azt mind gondolkodás nélkül elhittem.

2019. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Kettő
2019. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!