Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehezen megy a dolgok elfelejt...

Nehezen megy a dolgok elfelejtése, hogyan mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, volt egy zűrös első komoly kapcsolatom, kicsit becsapotnak érzem magam de az már lényegtelen, annyi az egészből a lényeg hogy verseny táncos vagyok és a volt barátnőmmel táncoltam egy jó ideig de ugye vége lett így hát siófokról átigazoltam egy pesti csapatba hogy ne is lássam és tudjam elfelejteni őt meg amúgy se lett volna más akivel karriert tudtam volna befutni itt ennél a csapatnál,ezzel nincs is gond, találkozgattam más lányokkal de rájöttem hogy nincs rájuk még szükségem inkább szabad akarok lenni és több időt belefektetni a karrierembe és a tanulásba hogy bejussak a táncmuveszetiee, haverom elhívott magával edzeni is kondiba és amúgy nagyon jó kikapcsolódás, de amúgy nagyon szeretném azt is hogy valaki legyen mellettem mármint egy barátnő...exem amúgy megcsalt az exével, hogyan felejtsem el a múltat hogy ne azon rágódjak folyamat és már leszarom kategória legyen? Érdemes más lánynak adni egy esélyt?
2019. ápr. 27. 00:41
 1/1 anonim válasza:
Szia hasonló helyzetben vagyok csak engem más lányért hagytak el :) de ezen tényleg csak az idő segíthet próbáld lefoglalni magad olyan dolgokkal amiket szeretsz, tölts minnel több időt társaságban. Tudom sablonos de ezek tényleg segítenek... A lényeg h ne guboz be és ne gondolkodj azon h mi lett volna ha... Mit csináltál rosszul meg hasonló önostorozo gondolatokat felejtsd el :) Ne akarj egyből magad mellé valakit mert úgyis csak összehasonlítanád az exeddel :) először legyél egyedül boldog utána mást is beengedhetsz az életedbe mert amíg nem tudsz felejteni addig a másiknak se tudsz annyit adni mint amennyit o adna neked :)
2019. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!