Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki "influencer", miért...

Ha valaki "influencer", miért nem tud normálisan válaszolni a követőinek?

Figyelt kérdés

Ha már olyan nagy "influencer", szerintem illene normálisan válaszolni a követőinek. Akárki megdicséri, mindig az a vàlasza, hogy ő nem szép. Valaki azt írja neki, hogy csinos az adott képen, akkor azt mondja, hogy nem csinos csak a szokásos. Volt aki egy sütis képéhez írta, biztos finom, erre a válasz: nem érti valaki hogy állapítja meg egy képről, hogy finom... Ma írták neki, hogy a sárga szín sem áll rosszul, amire azt válaszolta, hogy egyik szín sem áll rosszul, ahogy más embernek sem.

Ja és a legtöbb mondatába beleírja, hogy abszolút, még ha nem is igazán illik a szövegkörnyezetben.

Akkor minek tesz ki képeket, ha a fele követőjét leszólja? Plusz gondolom tisztában van azzal, hogy csinos. Írhatna annyit a dicséretekre, hogy köszönöm.

Nemrég kezdtem el követni egy ismerősöm miatt, aki sajnos beteg volt, neki irogatott folyton a képei alá ez a lány. De egyre irritálóbb. Szerintetek mi a célja ezzel??

(Akit nem érdekel a téma annak nyilván nem kell válaszolnia.)


2019. ápr. 27. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert ez az influencerkedés egy nagy kamu. Igazából agyatlan emberek, akiket még agyatlanabbak követnek. Kicsit olvass bele, hogy pszichológusok mit gondolnak erről a jelenségről. De lehet az is elég, ha görbe tükröt olvasol erről a világról (Pl. Tibi atya)
2019. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamuszerény. Csak még több dicséretet vár, mert nem teljesen elégedett magával. Az a fajta, amelyik sminkel 3 órát, pózol a tükör előtt még 1 órát, aztán csinál vagy 50 szelfit, majd a legjobbat még meg is szerkeszti... aztán előadja, hogy “ó csak éppen feldobtam egy rúzst meg az első rongyot a szekrényből, nem nagy valami”.... influencer mi... jó hatással van a követőire....
2019. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Gyönyörű vagy! Maradj is ilyen szép, vidám!" válasz: "Sem a szépség, sem a hangulat nem választás kérdése. Utóbbiról nyilván fogalmad sincs. :)"


"Gyönyörű mosoly." válasz: "Nem hinném, hogy mérlegelni kell egy mosolyt. :)"


"Csinos." Válasz: "éppen ellenkezőleg."


Ez még néhány képe alatt volt, gondolom van több is, de nem volt már kedvem nézni. Én nem követek semmilyen celebet, sem Tibi atyát. Ez a lány teljesen hétköznapi ember, ez volt eleinte szimpatikus benne, de tényleg jobb ha senkit nem követünk.


#2: Ebben lehet valami igen.

2019. ápr. 27. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy hívják? Leírod légyszi? Köszi.
2019. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet sz@rba nem nézném, mások meg követik..jesszus.

😂😂😂😂

2019. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok mit reagálna, ha valaki beírná, hogy "sunáználak". Egyébkênt tiszta szerencse hogy nem követek senkit.
2019. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Erre azt írta, hogy aki ilyenet ír neki annak nyilvánosságra hozza a profilját.
2019. máj. 12. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!