Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért járnak még mindig...

Miért járnak még mindig kabátban meg sapkában az emberek, amikor van már lassan 25 fok?

Figyelt kérdés
Rövidujjúban és rövidgatyában is melegem van.Erre azt látom,hogy szinte mindenki hosszú gatyában,kabátban járkál,valakin még sapka is van.

2019. ápr. 28. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
Cicukám, nem vagyok olyan magas jedi szinten, mint te. Azt viszont te kontrollálod, hogy viselkedsz, úgyhogy te tudatosan vagy ekkora seeggfej.
2019. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
No látod, ezt sose tagadtam. :)
2019. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem amúgy nem természetes, amennyire fázósak az emberek, pláne, hogy olyan időben érzik jól magukat, amilyen a saját éghajlatukon ritkán fordul elő.


Irodákban, lakásokban is 25 fok felett és elhasznált levegő.


Senki ne mondja, hogy ez egészséges és természetes.


Előző munkahelyemen 2 szobáan ültünk, az ajtó a 2 között nyitva volt.

Nálunk fűtés elzárva, másik szobában kolléganő úgy fűtött, hogy sokszor nálunk volt 24-26 fok!! Egy feleslegessé vált hőmérőt én vittem be, de mi lehetett az ő szobájukban...

És még vastag pulcsiban ültek!

2019. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is 14 fok van, a szél rontja a hőérzetet én is [link] ilyesmi kabátban sétáltattam a kutyust.
2019. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
2019. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elég zölfülű lehetsz, ha meleged van nadrágban. Ha tudnád milyen a katonaság, boldog lennél nadrágban.
2019. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Tudtommal a katonákat meztelenül futtatják a hóban.


Miért,a vérnyomás befolyásolja hogy mennyire bírom a hideget és a meleget?

Én már február végén felvettem a rövidgatyát.

2019. ápr. 28. 23:22
 18/19 anonim ***** válasza:
Még a buszsöför sem viselhet rövidnadrágot, nemhogy egy katona. Elég nevetséges lenne a rendőr rövidgatyában.
2019. ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Vannak országok,ahol rövidgatyába járnak a rendőrök
2019. ápr. 29. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!