Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha én magamnak való...

Az baj ha én magamnak való ember vagyok?

Figyelt kérdés
Saját kis világomba élek, mások nem igazán érdekelnek, nem érdeklődöm felük, tudom ez egyben rossz is mert kb 0 emberi kapcsolataim vannak. Az érdekel az emberek mennyire tolerálják a magának való embereket?
2019. ápr. 30. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ignoráltam mindenkit, akkor ők ezt elfogadták. Megvannak nélkülem az emberek. Általában én is nélkülük. Szóval mindenki happy.


Te nem így tapasztalod?

2019. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te igazán "magadnak való ember" vagy, akkor nagy ívben teszel rá, hogy a zemberek mennyire tolerálják a maguknak való embereket!
2019. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha neked nem okoz ez gondot, miért lenne baj? Viszont azért 1-2 emberrel nem árt jóban lenni, úgy értem -erősen introvertált férfiként-, lehetetlennek tartom még én is azt, hogy egyetlen barátom se legyen, szóval jó, ha van 1-2 ember körülötted, akikkel bármikor számíthattok egymásra kölcsönösen.

Munkahelyen annyi hátrányod lehet belőle, hogy hamar kiközösítenek, kibeszélnek. 31F

2019. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak egy jó tanács (saját tapasztalatból merítve). Saját magad miatt aggódj ebben a helyzetben.

Az rendben van, ha valaki nem olyan hű de nagy társasági ember. Viszont az ilyen szintű zárkózottság, elszigetelődés, és magány több éven át elég nagy kárt tud tenni egy emberben. Legyen legalább 1-2 ember, akit közel tudsz engedni magadhoz.

2019. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kedvelek őket, ezt úgy mondom, hogy én is pont ilyen vagyok. Nem szeretnék az ilyen személyekkel vesződni, nincs türelmüket kivárni, amíg az adott emberke megnyílik nekik. A családommal jó a kapcsolatom, szoktunk beszélgetni, különösen anyukámmal. De rajtuk kívül más nem nagyon tud érdekelni, ha meg mégis, akkor a gyávaságom megakadályoz benne, hogy kezdeményezzek az illetőnél.
2019. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, ennek neki állok mégegyszer, mert sikeresen elgépeltem, szóval: Nem kedvelik őket, ezt úgy mondom, hogy én is pont ilyen vagyok. Nem szeretnek az ilyen személyekkel vesződni, nincs türelmük kivárni, amíg az adott emberke megnyílik nekik.
2019. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért érdekel hogy tolerálják-e a viselkedésedet, ha fentebb leírod, hogy mások nem érdekelnek?

Akkor mi sem érdeklünk, de akkor meg a véleményünk miért érdekel?Valami itt nagyon sántít.

2019. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!