Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan nők, akikre...

Léteznek olyan nők, akikre illik ez a leírás? Ti ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

- gondoskodó, kissé anyáskodó természet

- mosolygós, életvidám kisugárzás

- érti a humort, könnyű őt megnevettetni és ő is gyakran poénkodik

- szereti változatosan eltölteni a szabadidejét, nem megrögzött otthonülő típus: néha kirúg a hámból és bulizik, iszogat a barátokkal, néha viszont csak egy jó kis séta, kávézás, főzőcskézés, mozi vagy színház jelenti neki a közös programot. Persze olykor lehetnek otthonülős napjai is :D

- szeret olvasni

- inkább humán, mintsem reál beállítottságú

- nem mindig száz százalékosan nőies, hanem vannak fiúsabb tulajdonságai is, mind ízlés gyanánt, mind pedig öltözködésileg. Szereti például a pasisabb filmeket, a rockzenét (és a koncertektől sem riad el), a ruhatárában pedig megtalálhatóak mondjuk kapucnis pulcsik, kockás ingek, laza férfipólók, stb. Még ha utcára nem is, de legalább otthoni használatra, pizsinek, vagy ilyesmi. A női ruhákból inkább az egyberuhák dominálnak nála.

- nem szófukar típus, hanem hosszasan lehet vele beszélgetni mindenféléről, van saját véleménye és nem is fél hallatni

- emberbarát és szeret jótékonykodni (pl. véradás)

- bújós típus és azt is szereti ha a másik fél bújik hozzá :D

- hosszú haj, kicsit kislányos arc

- átlagos, esetleg kissé molett testalkat


Hirtelen most ezek jutottak eszembe. Tudom, ez így egyben leírva elég sziruposan és álomvilágosan hangzik, nyilván elkerülhetetlen, hogy mindenkiben legyen valami rossz tulajdonság.

Mégis, én valahogy így tudnám összefoglalni az ideálom. Találkoztatok már olyan nővel, akikre igazak ezek a pontok? Vagy legalábbis a nagy részük?

Érdemes reménykednem, hogy én is találok egy hasonló leányzót magam mellé? :)


25/F



2019. máj. 3. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljes mértékben az én leírásom. Igaz, hogy vannak rossz tulajdonságaim, de egy részület lehet jónak és rossznak is értelmezni. Ilyen pl.:az átlagosnál jobban érzékeny vagyok, szerintem ez rossz tulajdonság, de van aki nem így gondolja.
2020. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező, sikerült azóta ilyen nőt tálalnod? Nyugodtan írhatsz akár privátban is.


N

2021. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 10-essel, szerintem is kb mindenki ilyen, ezek nem extra tulajdonságok...én is hasonlónak látom magam. 44 N :)
2021. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen átlagos (nem ribis) lány vagy fiatal nő jellemzése szerintem :)

Az egyetlen, ami nem annyira átlagos benne számomra, hogy női egyberuhákat is hordjon, meg pasis cuccokat is. Nálam és az én ismeretségi körömben ez nagyon vagy-vagy típus. (Az persze más, ha pizsinek hordja, meg a kapucnis pulcsi tulajdonképpen nem fiús, csak szimplán vagány.)

2021. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
69%

buktam, nem vagyok kövér :D

Megint...:D

2021. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
87%
Szinte fogadni mernék, hogy ez a leírás anyádra is tökéletesen illik. (Ha meg nem, akkor ilyen lett volna számodra az ideális anyuka.)
2021. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

#46

Maradjunk annyiban, hogy ezen a listán több az olyan pont, ami nem illik édesanyámra, mint amennyi igen 😀

Hogy ilyen lett volna az ideális? Ezen még nem gondolkodtam.

2021. okt. 21. 11:23
 48/63 anonim ***** válasza:
44%

Minden bántás nélkül mondom. Mintha szerelmes lennél anyukádba és a legjobb haverodba, és a tulajdonságaikat összegyúrva egy harmadik félre kivetítve elvárásként fogalmaznád meg.

Egyébként sosem értettem mire jó ez a paraméteres ismerkedés. Mindent meghatározol hogy milyennek KELL lennie, aztán mikor ott vagy hogy ismerkedsz, mit csinálsz? "Á, nem szereti a rock zenét, egy fekete pont. Kicsit molett, 2 piros pont. Jaj, túl nőcis, ez 2 fekete pont". Vagy százalékosan kihozod hogy "csak 65%-ban illeszkedik rá az elváráshalmazom, sajnos nem ő a tökéletes, lekoptatom".? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Miért kész ütemtervvel állsz neki egy másik, önálló indivídum (és nem egy programozott droid) megismerésének? Miért nem lehet szimplán csak beszélgetni a szimpatikus lányokkal, aztán majd kialakul?

2021. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
Rövid hajam van, és nem vagyok nagyon anyáskodó, tehát nem készítem ki a páromnak a reggeli ruháját, vagy ilyesmi, a többi igaz rám. Jaa, a humorom se túl fényes, párom szerint inkább aranyosan vagyok vicces.
2021. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
91%

48,


Szerintem még igenis jó, ha vannak "elvasaink" szempontjaink, amik szerint tudunk sorolni, mert majd idővel élnünk is kell a másikkal, és utána már nehezebb közös nevezőre hozni az értékrendet, mint célorientáltan olyat keresni aki számunkra a legideálisabb partner lehet.


Nem is értem a hozzászólásod...

2021. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!