Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan nők, akikre...

Léteznek olyan nők, akikre illik ez a leírás? Ti ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

- gondoskodó, kissé anyáskodó természet

- mosolygós, életvidám kisugárzás

- érti a humort, könnyű őt megnevettetni és ő is gyakran poénkodik

- szereti változatosan eltölteni a szabadidejét, nem megrögzött otthonülő típus: néha kirúg a hámból és bulizik, iszogat a barátokkal, néha viszont csak egy jó kis séta, kávézás, főzőcskézés, mozi vagy színház jelenti neki a közös programot. Persze olykor lehetnek otthonülős napjai is :D

- szeret olvasni

- inkább humán, mintsem reál beállítottságú

- nem mindig száz százalékosan nőies, hanem vannak fiúsabb tulajdonságai is, mind ízlés gyanánt, mind pedig öltözködésileg. Szereti például a pasisabb filmeket, a rockzenét (és a koncertektől sem riad el), a ruhatárában pedig megtalálhatóak mondjuk kapucnis pulcsik, kockás ingek, laza férfipólók, stb. Még ha utcára nem is, de legalább otthoni használatra, pizsinek, vagy ilyesmi. A női ruhákból inkább az egyberuhák dominálnak nála.

- nem szófukar típus, hanem hosszasan lehet vele beszélgetni mindenféléről, van saját véleménye és nem is fél hallatni

- emberbarát és szeret jótékonykodni (pl. véradás)

- bújós típus és azt is szereti ha a másik fél bújik hozzá :D

- hosszú haj, kicsit kislányos arc

- átlagos, esetleg kissé molett testalkat


Hirtelen most ezek jutottak eszembe. Tudom, ez így egyben leírva elég sziruposan és álomvilágosan hangzik, nyilván elkerülhetetlen, hogy mindenkiben legyen valami rossz tulajdonság.

Mégis, én valahogy így tudnám összefoglalni az ideálom. Találkoztatok már olyan nővel, akikre igazak ezek a pontok? Vagy legalábbis a nagy részük?

Érdemes reménykednem, hogy én is találok egy hasonló leányzót magam mellé? :)


25/F



2019. máj. 3. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
92%
Amelyik felsőn vagy nadrágon látszik, hogy nem a férfi részlegről lett vásárolva, az már csiricsárénak számít? (Ezt nem egy mindenáron kötözködős kérdésnek szánom, tényleg érdekel.)
2019. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Nem, nem számít annak.
2019. máj. 12. 22:23
 23/63 anonim ***** válasza:
83%
Szomszédcsaj pont ilyen szóról szóra, leszámítva az életvidám kisugárzást.
2019. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
74%

Tejóég, pont ilyen vagyok. :DD

Vannak azért mondjuk átfedések.

Például, hogy a rock zene nálam inkább a Linkin Park, Asking Alexandria, Bring me the Horizon, stb. bandák közegében merűl ki. Őket viszont imádom.

Fiúcskás öltözet pedig inkább a hideg napokon. Olyankor torna csuka meg meleg kapucnis felső.

Szeretek viszont öltözködni, ha úgy van mindig virágos szoknyákat húzok. Persze nem pakolok ki semmit.

Adakozni pedig inkább ruhákkal és ételekkel szoktam. (Vérszegény vagyok) Nem olyan rég kórházak falára rajzoltam mesefigurákat a gyerekek otthonosabb közérzetéért. :)

Hosszú hajam még nincs, mindig nagyon rövid volt, valahogy így szerettem. Viszont mostmár kiszeretném próbálni és rajta vagyok az ügyön, jelenleg mellig ér.

A vizsga igőszakokban eléggé stresszes és morci vagyok, viszont ha túl estem rajtuk jöjet a buli és a feltétlen szórakozás. :DD


19/L

2019. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
91%

Nem hallgatok rockot és nem bulizok és nem iszok.

A többi tulajdonság mind stimmel rám. :)


21 éves lány vagyok^^


De ahova járok egyetemre, sok egyedülálló lány van akik ugyanilyenek mint én. :)

2019. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen nő nem létezik csak az álmaidban..
2019. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
85%

Vannak ilyen nők, de ha ezekkel az elvárásokkal indulsz neki az ismerkedésnek, és valaki nem felel meg neki teljesen, lehet, hogy egy nagyon klassz lehetőségről maradsz le. Ha valaki külsőre szimpatikus, úgy tűnik, hogy mosolygós, akkor érdemes neki egy esélyt adni. Lehet, hogy más zenét szeret, reál beállítottságú vagy mittudomén, a csajos filmeket szereti, de ettől még tökéletes partner lenne.

A humor szerintem nem egy fix tulajdonság, két embernek lehet nagyon különböző a humora, tehát nem tartják egymást viccesnek. Szóval a kérdés inkább az, hogy stimmel-e valaki humora a tiéddel.

A változatos időtöltés is olyasmi, ami lehet, hogy adott a másik esetében, de teljesen máshogy képzelitek el a dolgot, szóval szerintem az a nyerő, ha nyitott a másik a kimozdulásra, a közös programokra, nélküled meg azt csinál, amit szeret. Lehet, hogy nem pont a barátaival iszik vagy színházba jár, hanem teázik meg táncol, de ez azért ritkán szokott problémát jelenteni, ha egyébként a közös időt illetően rugalmas.

A huszas éveim elején én is ilyesmi voltam. Szerintem nagyon-nagyon sok többé-kevésbé hasonló lány van, ezekben az elvárásokban nincs semmi rendkívüli, amennyiben nem pipálgatod mindenki esetében a pontokat, hanem a másik megismerése a cél. Jó, ha vannak elképzelései az embernek arról, hogy milyen partnert szeretne, és úgy tűnik, hogy te inkább az érdeklődés, személyes tulajdonságok és nem kifejezetten csak a külsőségek alapján keresgélsz, ami pirospont. Sok sikert!

2019. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
87%

Remélem, a párod is hasonló elvárásokkal indul neki a nagyvilágnak, így soha nem találjátok meg egymást.


Csak én érzem azt, hogy minden amit itt kőbe vésel eléggé irreális? Mármint, hogy ez itt minden benne legyen egy lányban? Mit gondolsz, miután megkapsz egy ilyen lányt a kapcsolatban nem kell majd dolgozni, vagy az első konfliktus után, ah francba, ő volt a tökéletes, csak mégsem?

2019. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
98%
Biztos, de ha már a véradást is kikötöd meg, ne csodálkozz, hogy sose lesz nőd😀 Full baromság az egész leírás amúgy
2019. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de te hol élsz, hogy még nem találkoztál ilyen lánnyal? Szerintem ebben az országban a lányok 90%-a ilyen... Vagy ennyire magadba vagy fordulva, hogy nem mersz ismerkedni?

23/l

2019. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!