Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan nők, akikre...

Léteznek olyan nők, akikre illik ez a leírás? Ti ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

- gondoskodó, kissé anyáskodó természet

- mosolygós, életvidám kisugárzás

- érti a humort, könnyű őt megnevettetni és ő is gyakran poénkodik

- szereti változatosan eltölteni a szabadidejét, nem megrögzött otthonülő típus: néha kirúg a hámból és bulizik, iszogat a barátokkal, néha viszont csak egy jó kis séta, kávézás, főzőcskézés, mozi vagy színház jelenti neki a közös programot. Persze olykor lehetnek otthonülős napjai is :D

- szeret olvasni

- inkább humán, mintsem reál beállítottságú

- nem mindig száz százalékosan nőies, hanem vannak fiúsabb tulajdonságai is, mind ízlés gyanánt, mind pedig öltözködésileg. Szereti például a pasisabb filmeket, a rockzenét (és a koncertektől sem riad el), a ruhatárában pedig megtalálhatóak mondjuk kapucnis pulcsik, kockás ingek, laza férfipólók, stb. Még ha utcára nem is, de legalább otthoni használatra, pizsinek, vagy ilyesmi. A női ruhákból inkább az egyberuhák dominálnak nála.

- nem szófukar típus, hanem hosszasan lehet vele beszélgetni mindenféléről, van saját véleménye és nem is fél hallatni

- emberbarát és szeret jótékonykodni (pl. véradás)

- bújós típus és azt is szereti ha a másik fél bújik hozzá :D

- hosszú haj, kicsit kislányos arc

- átlagos, esetleg kissé molett testalkat


Hirtelen most ezek jutottak eszembe. Tudom, ez így egyben leírva elég sziruposan és álomvilágosan hangzik, nyilván elkerülhetetlen, hogy mindenkiben legyen valami rossz tulajdonság.

Mégis, én valahogy így tudnám összefoglalni az ideálom. Találkoztatok már olyan nővel, akikre igazak ezek a pontok? Vagy legalábbis a nagy részük?

Érdemes reménykednem, hogy én is találok egy hasonló leányzót magam mellé? :)


25/F



2019. máj. 3. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
31%
nem vagyok dagadt úgyhogy kiestem :)
2022. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta, hogy dagadtnak kell lenni... én csak azt írtam, hogy ha akad egy kis felesleg, az nem zavar.
2022. febr. 21. 20:30
 53/63 anonim ***** válasza:
50%

Külön-külön egyik sem hangzik egy baromi ritkán előforduló tulajdonságnak, de a néhány furcsán részletes pont miatt el tudom képzelni, hogy nehéz olyan nőt találni, aki maradéktalanul megfelel a leírásnak. Ami engem illet:


"gondoskodó, kissé anyáskodó természet"

Anyáskodó biztosan nem, gondoskodó is inkább csak a magam módján, és nem mindenkivel.


"mosolygós, életvidám kisugárzás"

A mosolygós oké, a kisugárzásomat nem tudom megítélni.


"érti a humort, könnyű őt megnevettetni és ő is gyakran poénkodik"

Értem a humort, szoktam viccelődni, de nem vagyok az a mindenen (legprimitívebb poénokat is beleértve) vihogó típus, illetve nem szeretem, mikor kényszeresen jófejkedni próbál egy pali, ezáltal rám helyezve a folyamatos nyomást, hogy nevetgéljek, ha nem akarom megbántani. Szerintem mindenki került már hasonló szituációba.


"szereti változatosan eltölteni a szabadidejét, nem megrögzött otthonülő típus"

Otthonülő típus vagyok, bár nem tudom, mennyire megrögzött, mert ehhez hozzájárul az is, hogy alig van kivel találkoznom. Igazából benne lennék az összes általad felsorolt tevékenységben, leszámítva a főzőcskézést, mert azt nem tudok. 😀 De alapvetően fontos nekem az egyedüllét, és meghülyülnék, ha minden hétvégén részt kéne vennem valamin.


"szeret olvasni"

Nem, nem tudok írott szövegre koncentrálni huzamos ideig. (Nem lepne meg, ha kiderülne, hogy ADHD-m van.)


"inkább humán, mintsem reál beállítottságú"

Ez oké.


"nem mindig száz százalékosan nőies, hanem vannak fiúsabb tulajdonságai is, mind ízlés gyanánt, mind pedig öltözködésileg"

Ízlés tekintetében ez is oké, illetve férfiasnak tartott személyiségjegyemből is van pár, de a ruháim szerintem nem azok. A legtöbb egyszerű, nem kihívó, de egyértelműen nőknek szánt, női szabású. Ilyen a stílusom. Otthoni ruhák terén rugalmasabb vagyok, értsd: felveszek kb. bármit.


"nem szófukar típus, hanem hosszasan lehet vele beszélgetni mindenféléről, van saját véleménye és nem is fél hallatni"

Fel kell oldani, meg kell nyitni hozzá.


"emberbarát és szeret jótékonykodni (pl. véradás)"

Rosszul vagyok a vér látványától (😀), anyagi értelemben jótékonykodni meg nem igazán tudok miből (tanulok, állásom nincs), de ha ez számít, utcán a koldusoknak nem tudok nemet mondani.


"bújós típus és azt is szereti ha a másik fél bújik hozzá"

Ha szerelmes vagyok, akkor igen, azzal az illetővel.


"hosszú haj, kicsit kislányos arc"

Hosszú haj oké, az arcomat nem rémlik, hogy mondták volna kislányosnak.


"átlagos, esetleg kissé molett testalkat"

Ez is oké (ingadozik a súlyom).


"Találkoztatok már olyan nővel, akikre igazak ezek a pontok? Vagy legalábbis a nagy részük?"

Ismerek olyat, akire igazabbak, mint rám, de van pasija.

2022. márc. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
95%
Azóta találtál? Ha nem, rövidítsd le a listát a három legfontosabb szempontra, úgy keresgélj!
2022. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 NTBS ***** válasza:
89%
Biztosan, de túl sokat vársz el. És ennyi elvárásért, te milyen vagy?
2022. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Amúgy én elég sok hasonlót ismerek. Én szerintem egész hasonló vagyok, kivéve, hogy reál beállítottságú és nem adhatok vért :D
2023. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyen vagyok csak én nem kissé molett hanem k.urva dagadt, meg van is párom, csak mondom létezik (majdnem) ilyen :D
2023. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Rám igazak ezek, de nincs rajtam felesleg és nem adok vért. :)
2023. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
35-ös én pont ilyen vagyok. Kivéve, hogy harcművész lennék. Viszont nemcsak olvasni, hanem írni is tudok....hátha ez kompenzál. 🤘🤣
2023. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta kapcsolatban vagy?
2023. nov. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!