Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a melegekről?

Mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
Elfogadjátok, elítélitek? Mit gondoltok a prideról? Tesztek különbséget a meleg férfiak és a leszbikus nők között? Vagy szimplán figyelmen kívül hagyjátok? Nem tudom hogy gondolkodjam a témában és meghallgatnék pár értelmesen kifejtett nézőpontot.

2019. máj. 5. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Persze hogy elfogadom őket. Miért ne tenném? Nem ők választják kihez vonzódnak. Ahogy mi, heterok sem. Szerintem pont az a baj, hogy túl nagy ügyet csinál mindenki a homoszexualitásból. Legyen szó melegekről vagy leszbikusokról. Nem kell többet belelátni és belebeszélni, mint ami. Saját nemükhöz vonzódnak. Ennyi. És? Anya szülte? Igen. Ugyanolyan ember mint bárki más? Igen. Ahogy a heterok, úgy ők is szeretnének csak nyugalomban élni, és a boldogságot keresik.

A rasszisták és homofóbok inkább váltanak ki belőlem negatív érzelmeket. Mert ők gyűlölködnek, ócsárolják az olyanokat akik mások mint ők, holott semmivel sem kevesebbek.

2019. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 8. 21:53
 13/14 kiscsillag1981 válasza:
Eldogadom és támogatom őket! Ők is emberek! És sok heteronál ezerszer emberibbek! A legjobb barátom meleg volt és őngyilkos lett,az olyan mocskos tarsadalom miatt,ami van manapság. Megalázták nyilvánosan!Pedig senkinek sem ártott soha! Nem viselkedett provokativan,egyszerű átlagos srác volt. És post az a hetero féreg alázta porig,akibe beleszeretett! A lelkitarsamat vesztettem el! Nincs nála jobb ember a fóldön!!!
2019. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pont le se sz*om hogy ki kivel mit csinál. Igazából pl egyformán undorító aki tartom pl a plázában egymást taperoló nyelvezős hetero párokat és az ugyanezt "végző" meleg párokat. Ellenben egy szájra adott csók, öletés, stb nem zavar (nyilván egyiktől sem). Szóval engem ilyen szinten zavar a szexualitás kinyilatkoztatás - és pl a pride-ot is ezért utálom, mert többet árt kint használ, mert jogalapot formál a korlátolt agyúaknak arra, hogy a polgárpukkasztó viselkedés miatt a "nemzet ellensége" - ként tüntesse föl a homoszexualitást. Ha sima pasik/nők vonulnának föl valljuk be, senki le se sz*ná. Eddig azt gondolom helyénvaló volt és fel kellett hívni az emberek figyelmét a "másokra", de most annak a korát éljük, hogy az idióták is megértsék: a melegek én nincs semmi különös, csak annyit kérnék, aki kijár egy párnak. Nem értem ezt a nagy hisztit a házasodás körül meg az örökbefogadás körül, nem is lehetne ezzel baj, ha nem lenne karakteresen megfogalmazva a "család" fogalma... Amibe a lehető legkevesebb kapcsolatban élő fér bele: apa+anya házasságban plusz gyerekek.

Nem értem azt sem, hogyan lehet megtagadni egy gyereket akaró meleg pártból a gyerekvállalást, egy "normális párnak" meg jogi lehetőséget biztosítani a 7. gyerekre is, akiket a gyerek védelemnek kell gondozás a venni.... Nagyon képmutató egy világ ez.... Sokan jönnek azzal, hogy mivel nagyon kevés az örökbefogadható gyerekek száma miért adjanak örökbe meleg pároknak, ha "normális" párok is sorban állnak értük. Ha pl jogilag tisztázott és lehetséges lenne pl a petesej adományozás, vagy a béranyság (hozzá teszem ezek engedélyezése rengeteg hetero páron is segítene). Én ismerek egy meleg párt, akik Mexikóig mentek, hogy "béranyával" (mert végülis ő a biológiai anya) gyerekük lehessen. És sikerült kitaposni a jogi utat, hogy mindketten gyámjai a gyereknek. Hozzáteszem, példásan nevelik a gyereket. Nah egy ilyen pártból, akik a világ végéig élménynek a gyerek ért, vajon valóban etikus megtagadni a "családra" vonatkozó jogokat? Szomorú egy világban élünk....

2019. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!