Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyire vagy magaddal...

Te mennyire vagy magaddal megelégedve? Mennyire vagy magabiztos?

Figyelt kérdés

Úgy is meg tudsz magaddal elégetni hogy tisztában vagy a hibáiddal és esetleg már dolgozol is rajta?

Hogy értékelnéd egy 10es skálán? 🙂



2019. máj. 6. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké vagyok, úgy gondolom, hogy egy erős 8-as. Vagy 3-as? Mégis inkább 6-os.
2019. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak időszakok, amikor utálok mindent és mindenkit, még magamat is (férfi menstruáció)

Aztán van az a fázis, amikor tök elégedett vagyok magammal és a dolgaimmal is, mint pl. jelenleg is.

Igazából összesítve a külső belső - hibáimat, a szokásaimat, a múltamat, a jövőmet és a korosztályomhoz képest elért eredményeimet, tapasztalataimat, 10/7-re értékelem magamat.

19/f

2019. máj. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
2-3
2019. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
1, Nem vagyok magammal megelégedve, úgy 2; 2, Semennyire nem vagyok magabiztos, így 1,; 3, Nem, sosem leszek megfelelő mértékben elégedett önmagammal szemben; 4, Egy tízes skálán 3-4 vagyok, de csak jóindulattal nézve.
2019. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 10/5-t adnék magamra, külsőt-belsőt egybevéve. A kinézetemmel nem vagyok teljesen elégedett, szeretnék egy pár kg fogyni. Így is átlagosan vékonynak tartanak, de úgy gondolom 1-2 mínusszal jobban érezném magam a bőrömben. Belsőre rengeteg negatív tulajdonsággal rendelkezem, mint: lustaság, rendetlenség, flegmaság (csak szülőkkel), zárkózottság, szorongás, szótlanság, életképtelenség, önállótlanság, ügyetlenség stb. Talán amit tényleg szeretek magamban az az, hogy elég elfogadó, toleráns vagyok, soha nem ítélek első ránézésre és külső alapján, habár az a tapasztalatom, hogy az első benyomás úgy 99%-ban bejön. Soha nem mások véleménye alapján gondolok valakit szimpatikusnak vagy ellenségesnek, szeretem én megismerni az adott személyt. Általában eltérő stílusú, viselkedésű személyek vonzanak, mint a többségét. Kedvelem a kicsit elvont és titokzatos embereket. Csak és kizárólag a családtagjaim véleményét, tanácsát veszem fontolóra, máshoz nem is nagyon tudnék fordulni, ha segítségre van szükségem. 18/L
2019. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem tudom megmondani... Szeretem magamat (talán túlságosan is olykor khm...) csak nagyobb csoportokban nem mutatom ki.
2019. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jó logikai elv szerint működom.

Szóval mindig az aktuális 10/10-et hozom. Aminel abban a pillanatban nem lehetnek jobb. Szóval még egyszer nekimegyek a feladatnak, a km-eknek, nem eszem meg a hamburgert stb...

De nyilván meg sokat fogok fejlodni.

De a tökéletes eléréséhez is kellenek a változási fázisok, és ki mondta hogy ezeket ne élvezzük?

2019. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!