Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt folyton?

Miért csinálja ezt folyton?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párom folyton azzal jön,hogy nekem milyen jó. Egyfolytában ezt mondja. Azt csinálok,amit akarok,és akkor,amikor akarom. Ő 42/N,Én 27/F. Van neki egy 9 éves kislánya,akinek sajnos meghalt az édesapja,amikor a kislány 3 éves volt. Én azt gondolom,hogy senkinek nem tartanak a fejéhez pisztolycsövet,hogy márpedig vállalj gyereket,és kötelezd el magad. Mindenki előtt ott van a független élet lehetősége.
2019. máj. 8. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem azzal számolt, hogy elveszíti a férjét és egyedül marad a közös gyerekükkel. Te segítesz a párodnak? Akár a gyerekkel, akár a háztartásban? Mert nekem ebből úgy jön le, hogy nem igazán, persze lehet tévedek.
2019. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Féltékeny a szabsdságodra, hogy 15 évvel fiatalabb nincs annyi kötelességed a gyerekkel kapcsolatban, több előtted a lehetőség. Nem tudom, miért, de erről az azt csinálsz amit és amikor akarsz, az volt a venyomásom, hogy gyereknek tart. Azoknak van majdnem ekkora szabadságuk.
2019. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz össze egy gyerekes, 42 éves anyukával, nem kellene ezt hallgatod.
2019. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát inkább egy gyerekes,42 éves anyuka,mint egy huszonéves nő.
2019. máj. 8. 21:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként igen,szoktam neki segíteni.
2019. máj. 8. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi bajod a saját korosztályoddal?


Amúgy, mivel egy érettebb nőt választottál társadnak, akkor talán neked is ennek megfelelően kellene viselkedned, és tőle kéne megkérdezni, hogy miért mondja ezt.

2019. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a korosztályommal. Szeretem én őket,amikor messziről elkerülnek ,és nem szólnak hozzám. Igyekszem alkalmazkodni,és orvosolni minden problémát,ha arról van szó. Csak érdekelt,hogy mások mit gondolnak,mert valahogy ezt nem tudtam hova tenni.
2019. máj. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!