Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet olyan emberrel...

Mit lehet olyan emberrel tenni aki folyton bámul?

Figyelt kérdés
Tudja mikor mész a munkahelyedre, mikor végzel és akkor megjelenik és csak néz, néz és néz, esetleg ha nem a munkahelyed előtt áll akkor megy veled szembe vagy véletlenül pont arra van dolga, mint neked és egy darabig megy utánad? Tegyük fel, hogy szóltál is neki, de nem állt le.
2019. márc. 4. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezni, hogy mi a célja ezzel a viselkedéssel?
2019. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+Azt is, hogy miért nem bìzik benned?
2019. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerős, szóval bizalmi kérdés kizárva. Egy ismeretlen, akinek valószínű nagy baj van az agyával.
2019. márc. 6. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én odamennék. Megkerdezném, hogy segíthetek e valamit, mert többször láttam itt. Talán keres valamit? Ez a zaklatas első foka, jobb ha látja, hogy nem vagy tőle betojva. Ha meg tetszik, akkor küldj neki jeleket. Nem tudom hogy érzel. Az biztos, hogy mivel le nem szólított, félénk. Szóval ha le akarod rázni, a legjobb ha latja, hogy te bátrabb vagy.
2019. márc. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Nem tetszik, inkább visszataszító már, ahogy pofátlanul bámul és nem zavartarja magát, sajnos napi szinten,szerintem valami nincs rendben vele fejben. Mondanám, hogy beképzelem, bár úgy lenne, de nekem is úgy szóltak, hogy nézzem már azt a figurát, a szeme sem áll jól, és akkor tudatosult bennem is, hogy hoppá, ez az az alak aki múltkor is és akkor is, és blablabla... Nem tudom, hogy kezeljem, mert sokan ismernek engem a munkahelyemen és ahogy láttam van közös ismerősünk is, így nem akarom nagy dobra verni.
2019. márc. 23. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy szülinapi lasertag bulin történt. Lehet Neked is hasznos lesz. Volt ott egy fiatal nő meg egy férfi. Az egyik a barátnőm volt kollégája, a másik az akkori kolléganője. Nem ismerték egymást. Nos, a nőn észrevettem, hogy állandóan a férfi után mászkál. Pl amerre a férfi ment, ment a nő, ahova a férfi állt két játszma között, odaállt a nő. Sőt, már olyanokat csinált, hogy viccből rálőtt a férfire, amikor még csak a bevonulás volt a barlangba. Meg állanfóan csak a férfira lövöldözött játék alatt. Én külső szemlélő voltam és sokan voltunk, mégis feltünő volt a követés, láttam, hogy valami nem ok. Amikor mentünk ki, a férfi leült a kanapéra és a nő mellé. A férfi erre ráordított a nőre, hogy "Te követsz engem?!" és utána felsorolta az este folyamán történteket ordibálva. A nő valamit magyarázott, azt nem hallottam mit. De hatásos volt, mert utána azt láttam, hogy a nő kerüli a férfit.


Lehet ezt kéne tenned.

2019. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!