Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen emberek tetszene...

Nektek milyen emberek tetszenek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány tiktokon aki kicsit màsképp néz ki mint a legtöbb ember.Egy alophecia nevű hajhullást okozó betegsége van.Teljesen komolyan mondom hihetetlenül gyönyörű!Nektek is tetszenek különleges külsejű emberek?Ha igen,miben küönlegesek?Vagy esetleg ismertek ilyen embert?Kíváncsi vagyok.Bocsi ha nem illik ilyet kérdezni.Előre is köszi a válaszokat :)

2019. máj. 8. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen megértelek milyen a különleges szépségekhez vonzódni.

Bennem a vakok, kerekesszékesek is keltenek egy csodálatot,de a kedvencem ami már fétissé növi magát, az a vakító fehér bőr, albínó beütés. Ha ez egy kék szemmel párosul eljött a megváltó, Isten gyerneke.

Hihetetlen gyönyörűség és végtelen egyediség van pár "fogyatékossággal" rendelkező emberben. Az élet valódi célja, a kielégülés megtalálása, a valódi szép megélése.

Amikor látsz valamit és előtör a fulladás a látványtól, elámulsz, mert annyira tökéletes, annyira tiszta. Nem szeretnél mást csak a lehető legközelebb kerülni, és szorítani, végignyalni, megenni,teljesen a magadénak tudni,így válhat az ember egyszerre minden szépnek megélőjévé, minden jónak tudójává, köenyezete koronájává.

2019. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek a vitiligoban szenvedő emberek, szerintem annyira szép a bőrük >.<

De azt is valamiért kifejezetten esztétikusnak találom, ha valakinek a bőrén sebhelyek, hegek vannak.

Emellett iszonyatosan szépnek találom azt is, amikor valakinek rengeteg szeplő borítja az egész testét, még az ajkait is pl.

Nekem sajna ezek közül egyik sincs :/

2019. máj. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt szeretemy ha van a lányokon hiba. De ez így hülyén hangzik. Inkább úgy mondanám, hogy teljesen hidegen hagynak a műlányok/ultra-fitt lányok, akik kifejezetten a külsejükkel foglalkoznak.
2019. máj. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én az androgün embereket tartom nagyon szépnek,illetve az unisex megjelenést/stílust,mikor nem is lehet egyértelműen eldönteni,hogy adott illető fiú vagy lány.

Valamiért nagyon tetszik ez a kettősség.

2019. máj. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

csóri lány, nekem pasasként is megrázó a kopaszodás, ő hogy élheti meg?

Ismertem ilyen nőt, sosem nőtt ki a haja. :(

Pedig nem gáz nőknek a paróka.


Én az erősen depressziós, elnyomott, ám ez ellen lázadó kinézetű emberkékhez vonzódom, akik nagyon rendesek, udvariasak, viszont képesek bármelyik percben felrobbanni.

2019. máj. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Tudom, itt most arról kéne írnom, nekem mi tetszik, de abban nincs semmi különleges..."Sajnos" nekem a tipikusan szép emberek tetszenek (tudom, relativ...).Nem a mű szépségekre gondolok, hanem a természetes szépségekre, akik kívül-belül harmonikusak.Szóval engem a hibák inkább kifejezetten taszítanak.Ez nem jelenti azt, hogy bárkit lenéznék a külseje miatt, de vonzódni nem tudnék az általatok felsoroltakhoz.Bár a szeplő, ha nem túlzott mértékű, a természetes vörös vagy szőke nőkön még szexis is lehet.

Sajnos még a magamon található hibákkal sem vagyok kibékülve , bár nem zavartatom magam miattuk.Vagy elfogad valaki így, vagy nem, ez van.Bár nem vettem észre, hogy ezektől vonzóbbnak tűnnék bárki szemében.

Nekem a két szemem nem teljesen egyforma, úgy értem, kissé feltűnöbb az asszimetria, mint másoknál általában.És van egy hoszabb heg is, az oldalamon, balesetből kifolyólag, tervben van, hogy egyszer talán el leplezem valami szép tetkóval.

2019. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem a tökéletes emberektől kiráz a hideg.Egy ember ne csak a külsejével törődjön és ne arra legyen büszke.Arra legyen büszke,hogy különleges és nem olyan mint a mai emberek nagy zöme.
2019. máj. 9. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szép emberek tetszenek, akárcsak én.
2019. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!