Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy mindent mi teremtünk az életünkben, amikor a valóság az, hogy rengeteg dolognak ki vagyunk szolgáltatva?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a megmondóemberek és a nagyokosok mindig azzal jönnek, hogy mindent mi magunk teremtünk az életünkben és minden rajtunk múlik, mindenért mi vagyunk felelősek, nem okolhatjuk a külső körülményeket stb stb stb. Ennek ellenére én is úgy érzem, hogy az ember rengeteg dolognak ki van szolgáltatva, amire nincs ráhatása, ám az illető dolognak az emberre van.

2019. máj. 9. 20:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

A #18-as egy troll, kár vele foglalkozni!

Állítása szerint egésznap dolgozik és tanul, nincs ideje se sportra, se barátokra, se kikapcsolódásra, se alvásra, de azért folyamatosan teszi ki újra és újra ugyanazokat a kérdéseket és írja a 2 oldal hosszú válaszokat! :D

2019. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%

"Teljesen jól értelmeztem a kérdést"


Jaj ne:D

Egyáltalán nem értelmezed jól:D

De nem is akarod már, hiszen akkor nem lehet okoskodni, tökéletesen látszik, hogy imádod a témát, oszthatod az észt.

Gondolom teljesen odavagy magadért, hogy te nem keresed a kifogásokat.

Igaz, marhára nem erről volt szó, de nem baj, te egy olyan istenkirálycsászár vagy, hogy ezt le kell írnod.

Röhej, esküszöm röhej :D

2019. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi rosszindulatot összehordani egy helyen.

Jó, akkor töketlen vagyok, aki nem tesz magáért, meg se mozdul, fel se kel a kanapéból.


Attól függetlenül, hogy nem szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket, és zsigerből nem kívánnám, heti kétszer enném természetem szerint, napi többször, többfélét magamba diktálok és írom is. Nyáron meg végigeszem az idénygyümölcsöket.

Sokszor írom is, miket ettem.

Sok sportot próbálok ki.


Miért nem szeretem őket?

Mert ilyennek születtem basszus.... Nem kell ebbe többet látni.



Azért meg bocsánatot kérek, hogy azt tanulom, amit szeretek.

Így legalább nem undorral gyakorlok közel minden hétköznap este 6 és 9 között.

2019. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%

"Miért nem szeretem őket?"


Szerinted milyen ember lehet az, aki megkérdezi, hogy valamit miért nem szeretsz? :D

Az a baj, hogy az ilyet fel se tudod ébreszteni a komából.

2019. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

#23

"Miért nem szeretem őket?

Mert ilyennek születtem basszus.... Nem kell ebbe többet látni."

Senki nem születik így. Egy újszülött ember teljesen steril. Aztán a környezeti tényezők, saját maga alakítják az életét olyanná.


Azt írod, hogy azt tanulsz, amit szeretsz. Ugyanakkor írod azt is, hogy nem fogsz benne tudni elhelyezkedni, pedig piacképes. Plusz azt írod, hogy ennek ellenére a munkahelyeden bent kell r..hadnod. Ha szereted azt, amit csinálsz, akkor hogy tudsz ott bent r..hadni a munkahelyen? A kettő üti egymást!

Mit is tanulsz? Azt elárulod, hogy mi az a nagyon piacképes szakma, amivel nem lehet elhelyezkedni? :D

Tudtommal azért piacképes egy szakma, mert keresett és könnyen el lehet vele helyezkedni, ilyen pl. a kereskedelmi eladó. A boltok állandóan hirdetnek felvételt szakképzett eladóknak.


És jó lenne, ha megtanulnád magad magyarul, értelmesen kifejezni, mert sok mondatod rettentően értelmetlen!

"A pénznél pedig fontosabb nekem, hogy érzem magam ott, ahol 9 órát kell bent roh.dnom."

Ez a mondat így szinte teljesen értelmetlen.


#24

Biztos egy szadista állat lehetek, hogy meg mertem kérdezni, hogy miért nem szereti az étkezés legalapvetőbb alkotóelemét, a zöldséget. :D

És még valami, te teljesen kihoztad a maximumot magadból? Teljesen elégedett vagy saját magaddal mind külsőre, mind belsőre, elégedett vagy a munkáddal és szereted azt, amit csinálsz? Szereted saját magad?

2019. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%

Amelyik élelmiszert nem szereted, azt miért nem? :D :D


Mi köze a munkahelyemnek ahhoz, hogy otthon mit tanulok?



Piacképes, de csak egyetemi végzettséggel.



És még én vagyok a troll meg én nem tudok szöveget értelmezni.....

2019. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!