Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj vagy a "barata...

Velem van a baj vagy a "barataimmal"?

Figyelt kérdés
Na szoval 9 honapja elkoltoztem szulovarosombol Debrecenbe es elkezdtem dolgozni. A barataim nagyreszt egyetemistak vagy csak tengnek-lengnek otthon. Elkezdte oket zavarni hogy nem tudok haza jutni surun es veluk eljarni bulizgatni. Es persze bulizni is hetkoznapakarnak amikir en dolgozok es nem tehetem meg hogy masnap mosott szarkent menjek be. Ha neha tudnek talalkozni akkor meg ok mondjak le a talalkozot. Ezek utan a szememre hanyak hogy nem foglalkozok veluk, megvaltoztam meg ilyenek. En meg ugy erzem ok nem fejlodnek sehova, olyan mintha meg gimisek lennenek. Jart mar igy valaki?
2019. máj. 11. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasert.
2019. máj. 11. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jár az elnézés. Amennyi idő alatt idehánytad a bocsánatkérést, azt szánhattad volna a hibák javítására is.


Ezek nem igazi barátok, csak partyarcok. Engedd el őket.

2019. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te már felnőtt életet élsz, a barátaid meg még gyerekek. Ennyi. Keress "igazibb" barátokat! :)
2019. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Ki akartam javitani, de nem lehet utolag szerkeszteni a kerdest ahogy lattam. Vagy csak en vagyok a pancser hogy megtalaljam.
2019. máj. 11. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Utólag sajnos valóban nem lehet, elküldés előtt célszerű ellenőrizni.


Én is úgy látom egyébként, hogy ezek az emberkék megragadtak a gimis szinten: felelősségérzet nem nagyon van bennük. Te csinálod jól.

2019. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!