Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sok lány?

Miért ilyen sok lány?

Figyelt kérdés

Van egy munkatarsam, kozfoglalkoztatott de nyavajog mert a főnök meg nem vette át holott eddig meg semmit sem bizonyított. Ha lógni kell elen jár, ha semmit nem kell csinálni elen jár, ha segítenie kellene vmiben nem nagyon szándékozik.

Azért mert lány, elvarna h 200 nettót keressen úgy h semmit nem csinál...

Van egy régi ismerősöm régen barátom volt egy hasonló lány, csak már nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Ő is folyton nyavajgott h nincs normális munka de tenni semmit nem akart. Azt várta h az ölébe hulljon egy jó meló.

Miért nem értik meg az ilyen emberek,hogy tenni is kell valamit? Vagy próbálkozni fejleszteni képezni magukat.

A fiúkkal ugyanígy nyavajognak. Mármint h nincs értelmes rendes fiú. Nem tudom az igényeiket nem ismerem az igényeiket de tuti valami túl magas elvarasaik vannak.

Na meg a munkatars is azt mondja ha terhes lesz majd vmikor megy egyből tappenzre.... Hát kérem ha minden terhes nő egyből tappenzre menne mi lenne? Valaki utolsó napokig ott van.



2019. máj. 12. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöbb utóbb majd összeszed valami gazdag öreg fszit. Aztàn nem fog ott dolgozni többet.
2019. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért lett a 21.szazadban ciki dolgozni a nőknek? Van sok akik előtt le a kalappal dolgoznak de még több meg nem akarna. Lehet én vagyok a maradi és a hiba is bennem van de jó ha mindkét ember dolgozik egy családban és együtt vesznek meg mindent. Ma már nem annyi dolga van egy nőnek h otthon nevelgeti a gyereket. Karrier tanulás munka. Na meg ha tényleg nagyok az igényei ne csodálkozzon. Nem csúnya de nem is a legszebb.
2019. máj. 12. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én munkatársaim is ilyenek pedig ők férfiak. Mászkálnak be sírni hogy kevés a fizu, pedig már kb a dupláját keresik annak mint 3 éve és vannak olyan munkák hogy épp a dolgozók fizetése kijön belőle, de ezerrel megy a sumákolás meg az egymásra mutogatás hogy senki nem csinál semmit.
2019. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsombi55 ***** válasza:
Igaz, de amúgy 3 éve az árak is alacsonyabbak voltak.
2019. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emberek többség a könnyebbik utat, lehetőséget választja, pl ez a lány is, arra hajt hogy ölébe hullik a nagy lehetőség és semmit sem tett ezért.

Könnyű pénzt mindenki szereti.

2019. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!