Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általánosságban egy nő utálja...

Általánosságban egy nő utálja a férfiakat, hogyha azt gondolja nincs szüksége egy férfire, és egy férfi utálja a nőket, ha azt gondolja szüksége van egy nőre?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 09:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a kérdező arra a jelenségre gondol, amikor az örökszűz férfiak sírnak pl. ezen az oldalon, hogy minden nő egy pénzéhes lotyó, akik csak gazdag, jóképű férfiakkal állnak szóba (lásd: bombanős kérdező). Náluk egyértelműen abból ered a nők iránti gyűlöletük, hogy nem kaphatnak meg egyet sem :/

A férfiutáló nőkről nem tudok nyilatkozni, szerencsére még csak egy ilyen "nővel" hozott össze a sors és nem tudom, neki mi baja volt konkrétan a férfiakkal.

2019. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem,az utálat nem igy néz ki.
2019. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem aki valakit utál, ilyen nagy tömegekben, általánosítva, annak igazából saját magával van baja, és saját magát nem szereti.
2019. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
#11 és te vagy itt a nő szakértő tökéletes férfi? :) vagy csak azt hiszed...
2019. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14. Mi a f..omról beszélsz? :D Kezdjük ott, hogy én is lány vagyok, ez a nő szakértős dolog meg nem tudom, hogy jött :/ Azért hiszem magam nőszakértőnek, mert volt egy férfigyűlölő nő ismerősöm?

Szerintem menj vissza a suliba, mert nem tanítottak meg szöveget értelmezni :(

2019. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Te meg tanulj meg fogalmazni. "egy ilyen nővel hozott össze a sors" azért ez elég két értelmű. Pl hogy te voltál együtt azzal a nővel vagy ismerősöd az a nő.
2019. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10%
16. Tudok szöveget fogalmazni, nem az én hibám, hogy fogyatékos vagy és képtelen vagy értelmezni :)
2019. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még le is írtam hogy miért nem lehet értelmezni a szövegedet könyörgöm ne legyél már ennyire idióta😭😭😭 na mindegy köztudott hogy nőkkel nem lehet vitatkozni úgyhogy hagyom...
2019. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Lehet, hogy csalódott, és általánosít! Szerinte minden férfi, illetve minden nő hülye...


Elképzelhető, hogy túl prűd családban nőttek fel, és emiatt utáljákbaz ellenkező nemet!

Gondold csak el: vágyakozik az adott ferfira, vagy nőre, de közben bűntudata van... Pokoli dolgokat művel az emberrel egy ilyen "nevelés"! Nehéz is belőle kijönni, bar nem lehetetlen...


Aztán lehet, hogy csak érzelmileg zárkózott, nehezen oldódik fel, és inkább ezzel takarózik, mintsem gyengeségét bevallja...

2019. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!