Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez olyasmit, hogy...

Más is érez olyasmit, hogy mindenki szemben jön az autópályán?

Figyelt kérdés

A viselkedésedre, mondanivalódra, külsődre, teljesítményedre adott reakciók alapján.

Vagy ez normális?


2019. máj. 13. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Mi van, te is helikopter vagy a hülyék közt? :D

Üdv a klubban.

2019. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ez a baj... Hogy szinte mindenki ezt érzi. :D
2019. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Bizonyos dolgokban igen. Bizonyos dolgokban nem.

És sohasem mindenki, csak a többség.

2019. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt éreztem pár hétig, aztán megtudtam, hogy a hátam mögött olyanokat pletykálnak, amit egy rosszakaróm talált ki és ezért viszonyultak hozzám olyan furán. Lehet, hogy nálad is ez a helyzet.
2019. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

"És sohasem mindenki, csak a többség."

Igen, ezen gondolkodtam mielőtt leírtam a "mindenkit", hogy ideig óráig vannak emberek akik egyetértenek, kedvesek, mintha összecsengene valakikkel végre az ember, de aztán jön a hidegzuhany, hogy mégsem.

2019. máj. 13. 14:03
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

"a hátam mögött olyanokat pletykálnak, amit egy rosszakaróm talált ki és ezért viszonyultak hozzám olyan furán"

Ebben is része van nyilván mindenkinek, félreértéseken alapuló megítélésben. De most csak általánosan kérdezem.

Az üzltekeben állandóan sasol a biztiőr, a pénzárosok mogorvák, a kollégák hűvösek vagy legalábbis tartózkodóak stb.

Mintha egy bazinagy stigma égne a homlokomon.

rajtakaptam magam, hogy kényszeresen odafigyelek a külsőmre, ápoltságra, ruházatra, viselkedésemre, érzékenyen reagálok arra, hogy mit szólnak mások.

2019. máj. 13. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen igen, ma már nem.
2019. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!