Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés lehet 4 milliárdo...

Milyen érzés lehet 4 milliárdot nyerni a lottón?

Figyelt kérdés
Mit érezhet a nyertes?

2019. máj. 13. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, amikor Harry Potter megidézte a szarvast a dementorok ellen.
2019. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy forintban, vagy euróban?

Hát olyan érzés, hogy egy senkiből egyszerre gazdag leszel. Ez megrázó élmény lehet, amellett hogy jó érzés persze.

Én megvenném többek közt csokoládégyárat Pozsonyban, mert ott dolgozik a szerelmem, a szépségem. És támogatást küldenék macskamenhelyeknek mivel macskabolond vagyok, imádom a kis dögöket. Adnék a testvéreimnek is eleget belőle, aztán mindenki azt kezd vele amit akar.

2019. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha gondosan eltervezed és beosztod/befekteted és nem őrülsz meg tőle és herdálod el minden hülyeségre, szóval tudatosan eszközként használod az életed megkönnyítésére, akkor nagyon jó érzés lehet. Persze ha valakinek elborul tőle az agya akkor tönkreteheti az életét rövid idő alatt.. az utolsó opció gyakoribb
2019. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Maltodextrin ***** válasza:
54%

Olyan érzés lehet, hogy azonnal megváltozik a személyiséged és az életfelfogásod.


Szerintem én így reagálnék:


1. Nem hinném el hogy velem ez megtörtént.

2. Hatalmába kerítene a korlátlan boldogság és az öröm érzése, a hatalom rendelkezésre állásának tudata.

3. Rám törne a szorongás, mert tudatosulna bennem, hogy teljesen megváltozik az életem.


Hónapokig olyan érzésem lenne, hogy ez csak álom. Járnám a világot és megpróbálnám elérni, hogy ne a vagyon uralja a tudatomat hanem fordítva.


Jobban félnék a haláltól vagyonosan mint normál emberként, tudván, hogy minden percet megvehetek amíg élek.

2019. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én biztos összeszarnám magam, de nem az örömtől, hanem a félelemtől. Onnantól kezdve emberi kapcsolataid nem lesznek, mindenki csak a pénzt fogja benned látni, plusz a folyamatos betörésektől/zsarolásoktól is jobban tarthatok majd, mint előtte.
2019. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!